Майбутні менеджери факультету бізнесу відвідали «Модерн-Експо»
Виховна робота

ME 14 травня 2017 року майбутні менеджери, студенти груп МО-31, МО-11 та МО-12 Луцького НТУ відвідали виробництво відомого у всьому світі волинського виробника торговельного обладнання «Модерн-Експо». Метою екскурсії було ознайомлення студентів із сучасними процесами виробництва та дослідження особливостей менеджменту і маркетингу даного підприємства.

ME 2Модерн-Експо має великий інтелектуальний потенціал, адже як зазначила працівник Юлія, яка провела змістовну та дуже цікаву екскурсію, нині на підприємстві працює команда з 2500 амбітних особистостей з якостями професіоналів, які не бояться складних завдань на шляху до бездоганного результату.

Пані Юлія розповіла студентам історію про створення бізнесу, його теперішню візію, місію та цінності. Найбільше студентів зацікавив перелік цінностей, що охоплює командний дух, інноваційність, операційну досконалість, безперервний ріст, бездоганний сервіс та партнерство.

Студенти мали змогу побачити як виготовляють торгові стелажі, касові бокси, брендове та холодильне обладнання, поштові термінали та складське обладнання.

Серед питань, відповіді на які бажали отримати менеджери – це виробничі потужності підприємства, збутова політика та конкурентне середовище підприємства, процеси організації виробництва, умови та оплата праці персоналу. Не менш важливим питанням, яке цікавило майбутніх випускників ЛНТУ, було те, які працівники потрібні такому успішному підприємству, як «Модерн-Експо».

ME 3Менеджери Луцького НТУ лишилися дуже задоволеними від проведеного часу у стінах «Модерн Експо», оскільки змогли ближче ознайомитися із виробничими процесами та практичною стороною діяльності підприємства та зрозуміли, які вимоги ставить сьогодні бізнес до своїх потенційних працівників.

Смолич Д. В.

к.е.н., старший викладач