ЗА КРЕАТИВНИМИ ФАХІВЦЯМИ – НА ФАКУЛЬТЕТ БІЗНЕСУ
Виховна робота

4 small 79 JevpakГромадська діячка, волонтерка, а віднедавна ще й начальник відділу менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради Юлія Євпак зустрілася зі студентами Луцького НТУ.

Зустріч відбулася 26 квітня в рамках тижня факультету бізнесу.

1 small 125 JevpakЮлія розповіла молоді про свій волонтерський та громадський досвід. Будучи керівником ГО«Інститут волонтерства та громадської співпраці», вона організовувала різноманітні заходи для допомоги воїнам АТО (ярмарки, аукціони, вечори). Також діячка має чималий досвід участі в проектній діяльності. «Зараз не той час, щоб чекати дотацій від держави або коли хтось принесе мішок грошей. Треба вчитись заробляти самим», – каже Юлія.

Поділилась Юлія і своїми враженнями від нової роботи. Її команда «креативних менеджерів» працює не власне у міськраді, а в арт-галереї «Луцьк». Окрім Юлії Євпак, над творчими ідеями Луцька також працюють радіожурналістДмитро Ураєв та митець Анатолій Філозоф. Дмитро разом з Юлею розповіли молоді про те, чим займається їхній відділ і що найвагоміше в такій роботі.

3 small 103 Uraev«Основна проблема – це брак хороших менеджерів. Людей, які не тільки вміють рахувати, але й добре справляються з творчою частиною процесу. Адже в нас часто не виникає бажання сприймати щось тільки тому, що його неправильно подали для суспільства», – зазначає Дмитро Ураєв.

«Образливо, що молодь не хоче йти на державну службу, щоб щось змінити для свого міста. Але свою країну не розвинеш тим, що втечеш до Польщі чи Америки. Так, там без сумніву добре, але якщо хочеш змін – працюй в Україні. Наш відділ молодий, відкритий до людей і зі здоровою конструктивною критикою. Тому якщо маєте ідеї – приходьте, разом зробимо класну подію, залучимо туристів і збагатимо економіку міста», – каже Юлія.

Студенти та викладачі поцікавилися, яких неординарних культурних подій їм очікувати цього року. У відповідь Юлія Євпак наголосила, що Луцьк і надалі розвиватиме свій неофіційний статус «фестивальної столиці». Вже невдовзі з’явиться програма довгоочікуваної «Ночі в Луцькому замку», а для успішної реалізації серпневого «Бандерштату» буде зведено міст через річку Стир. Також восени Луцьк прийматиме учасників міжнародного поетичного фестивалю «MERIDIAN LUTSK».

Галина Мартинюк

Поділись з друзями