КУБОК ДЕКАНА ФБ З МІНІ-ФУТБОЛУ 2017: НОВІ ОБЛИЧЧЯ, СТАРИЙ ЧЕМПІОН
Виховна робота

18194822 218624095302447 510163354808324193 n24 квітня 2017 р. у стінах спорткомплексу Луцького НТУ відбувся традиційний, четвертий за ліком турнір з міні-футболу на Кубок декана факультету бізнесу. Цьогорічний турнір розпочав урочистості відзначення Тижня факультету бізнесу приуроченого 22 річниці створення ФБ. Приємною несподіванкою стало те, що на турнір вперше заявилася жіноча команда «Стелла», яка була представлена дівчатами з групи ЕКс-11. Проте відсутність суперниць із інших груп факультету не дозволила дівчатами повноцінно проявити свій футзальний хист.

QIP Shot - Screen 060Тож головна увага була прикута до змагання чоловічих команд. Новачок турніру команда «Інновації» була представлена хлопцями з групи ЕКс-11: Пилюк Петро (капітан), Камінський Андрій, Міщук Андрій, Супрун Владислав, Баланчик Борис, Андрухов Сергій, Гніздюк Антон. Команда «Насипаторія» в ІV розіграші Кубка декана ФБ не потребувала особливих представлень. Якщо минулого року вона була «темною конячкою» турніру, то цьогоріч – фаворитом. На ігри турніру команду виводив капітан Андрій Бартошук (ЕП-21). З минулорічного складу команди, окрім Андрія, залишився Комар Ілля (УП-21). Новими обличчями в команді були Владислав Козачок та Василь Семенюк – обидва ЕП-31 та Роман Ковальчук (ПТБ-51). Не оминув увагою турнір студентів дружнього факультету обліку та фінансів. Вони також залучилися до гри. Якщо в 2016 р. хлопці були членами команд ФБ, то в нинішньому розіграші вирішили предстати власним колективом. Склад команди збірної ФОФ – Озімок Богдан (ОА-32), Циганков Іван (ФБс-11), Ткач Василь (ФК-21), Вашестюк Богдан (ФК-21), Клекотюк Юрій (ОА-21), Сацюк Віталій (УП-21) та Панько Олександр (ІМ-21). Тож склад збірної вийшов дещо по факультетські «інтернаціональним». Зазначимо, що капітан збірної ФОФ Богдан Озімок уже не вперше приймає участь у цьому турнірі.

footbol 1Першу гру між собою зіграли команди «Інновації» та збірна ФОФ. Перемога була на боці тих, хто проявив більшу волю до перемоги. Після першого тайму «Інновації» вели в рахунку 2:0. Перерва пішла більше на користь збірній ФОФ, яка швидко відквитала два пропущені до перерви голи. Тож далі пішли «гойдалки», де команди почергово обмінювалися голами та наздоганяли одна одну. Більше назабивати м’ячів вдалося команді «Інновації». Кінцевий рахунок матчу 6:4 на її користь. У складі інноваторів відмітилися Андрій Міщук, Антон Гніздюк (двічі) та Андрій Камінський (тричі). Зазначимо, що останній забив красень гол п’яткою піймавши м’яч високо у повітрі. У складі футбольної дружини ФОФ забивали Богдан Озімок, Іван Циганков (двічі) та голкіпер Василь Ткач. Останній заробив у матчі жовту картку за гру руками поза межами штрафного майданчика.

В другій грі турніру зійшлися насипаторівці та збірна ФОФ. Загальний рахунок матчу 7:1 на користь «Насипаторії». В її складі забивали Андрій Бартошук (тричі), Роман Ковальчук та Владислав Козачок відзначилися по два рази. Чудову гру в цьому матчі, як згодом з’ясувалося і в усьому турнірі, продемонстрував Влад Козачок. Майстерності цьому хлопчині не позичати, що він і довів постійно обігруючи по два-три суперники водночас. В складі ФОФ знову відзначився Богдан Озімок, а кіпер команди отримав «гірчичник» за порушення ідентичне, скоєному в першому матчі.

Третя зустріч на турнірі була фінальною, адже кожна команда мала в своєму активі перемогу над збірною ФОФ. На жаль, нічого інноваційного в цьому матчі інноватори не показали, адже лише за таких обставин можна було обіграти «Насипаторію». Останні продемонстрували «космічний» футбол – з високими швидкостями, дриблінгом, частими перехопленнями м’яча в суперників. Слід відзначити старанність хлопців, адже при індивідуальній втраті м’яча вони постійно поверталися, щоб виправляти свої помилки. За свої зусилля були винагородженні розгромною перемогою над суперником із рахунком 8:2. Покер на свій рахунок у складі насипаторівців записав Андрій Бартошук, двічі відзначився Роман Ковальчук, по разу забивали Козачок та Комар. Останній міг оформити і хет-трик, але двічі після гарматних пострілів Іллі м’яч потрапляв у перекладину воріт. Зазначимо, що минулорічного турніру Ілля Комар був визнаний найкращим бомбардиром (8 голів). Кураж «Насипаторії» був таким очевидним, що навіть кіпер команди Василь Семенюк дозволяв собі грати як польовий гравець. За «Інновацію» відзначилися Андрій Міщук і Владислав Супрун.

fotbool 1Тож, як і рік назад «Насипаторія» – володар Кубка декана ФБ з міні-футболу. В цілому на турнірі було забито 28 м’ячів, а середня результативність у матчі становила 9 м’ячів. Це найвищий результат за всю історію проведення турніру     (2016 р. – 6 м’ячів, 2014 р. – приблизно 4 м’ячі, 2013 р.8 м’ячів). У перегонах бомбардирів переміг капітан команди «Насипаторія» Андрій Бартошук, котрий забив протягом усього турніру7 м’ячів. Кращий форвард отримав грамоту та нагороду. До списку учасників бомбардирської гонки також увійшли Роман Ковальчук (4 голи), команда «Насипаторія»; Влад Козачок («Насипаторія») та Андрій Камінський («Інновації») – по три голи. По двічі розписувалися у воротах суперників Андрій Міщук, Антон Гніздюк (обидва виступали за «Інновації»), Іван Циганков та Богдан Озімок (обидва – збірна ФОФ).

Як завжди на висоті відсудив матчі турніру арбітр Віталій Дмитрук. До честі сказати, команди проявляли досить високий рівень толерантності в грі. Переможці отримали з рук декана факультету бізнесу Надії Хвищун красень кубок, грамоти, медалі.

Отож, ІV Кубок декана ФБ з міні-футболу завершився, свято здоров’я та спорту на факультеті бізнесу вдалося, а його учасники ждуть із нетерпінням нового старту турніру. Будьте здорові та життєрадісні!