ДО СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ ЗАВІТАЛА ВОЛОНТЕР КОРПУСУ МИРУ
Виховна робота

17952657 631305777070041 3513340475763695315 nВолонтер Корпусу Миру Елісон Стоунер, яка здійснює свою діяльність у Молодіжному Центрі Волині завітала до студентів Луцького НТУ.

Зустріч відбулася 25 квітня в рамках тижня факультету бізнесу.

Разом із представниками Молодіжного Центру Елісон розповіла молоді про особливості волонтерства в США, яке значення має для її родини громадська діяльність та яка роль волонтерського досвіду в успішному працевлаштуванні.

3 small 102 Ellison

На сьогодні волонтерство в Америці– невід’ємна частина суспільства. «Можна сказати, що воно існує стільки часу, скільки існує сама Американська держава. Ним займається 44% населення,– розповідає Елісон Стоунер. – Американці стають волонтерами не тільки для того, щоб стати частиною своєї громади, щоб працювати в команді, але й для того, щоб вдосконалити навички і отримати свій перший робочий досвід. У США це великий плюс до резюме».

В Україні волонтерство почало розвиватися лише з початком загострення військової та соціальної ситуації. Проте серед молоді все частіше з’являється чимало охочих долучитися до різноманітних волонтерських проектів та безкорисно допомагати іншим.

Елісон повідомила студентам про волонтерські організації, які діють у США, поділилася власним досвідом. Виявилося, що всі рідні цієї надзвичайно позитивної дівчини теж займаються волонтерською діяльністю. Саме тому рішення стати учасником Корпусу миру було таким очікуваним, свідомим, виваженим кроком.

Студенти дізналися, яку місію здійснює Корпус миру в Україні. Так, ця урядова організація Штатів покликана допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації, сприяти кращому розумінню американців українцями та розумінню українців з боку американців.

Найбільше молодь цікавилася в Елісон тим, чому вона обрала саме такий вид діяльності для себе (27 місяців у чужій країні, мовний бар’єр тощо). «Я не хотіла працювати тим, ким зовсім не хотілося. Випускники ВНЗ часто розгублюються, адже не знають де себе зможуть реалізувати. А волонтерство дає чудові можливості краще пізнати себе, прислухатись до своїх бажань», – каже Елісон.

Важливим факторам є і те, що волонтерська діяльність поглиблює культурний розвиток, знайомить з такими людьми як і ти сам. Елісон Стоунер побажала молоді робити те, в що вони вірять. І користатися усіма можливостями, які дарує життя.

Галина Мартинюк

Поділись з друзями