Студенти-економісти побували на Modern Expo
Виховна робота

M 3За ініціативи завідувача кафедри економіки та підприємництва Ковальської Любов Леонідіївни, студенти факультету бізнесу Луцького національного технічного університету 30 листопада мали змогу відвідати одне із найбільш прогресивних підприємств Волині – Modern Expo.

Зустріч із спрацівниками компанії була надзвичайно приємною. Вони привітно зустріли нас та запросили до конференц залу, де ознайомили всіх з історією компанії та провели інструктаж з охорони праці. Після чого видали нам жилети та слухові модулі і ми безпосередньо відправилися на виробництво.

M 1 M 2

Екскурсанти побачили виробництво, котре ведеться на сучасному високотехнологічному обладнанні, вся продукція сертифікована за міжнародними стандартами безпеки і якості.

Також ми мали змогу побачити роботу автоматизованих ліній, сировину,матеріали, готову продукцію та умови праці та відпочинку працівників.

На даному підприємстві ефективно використовується японська система управління виробництвом 5S. Ця система дозволяє підприємству досягти конкурентних переваг за рахунок налагодження процесів, починаючи від розробки продукції і закінчуючи взаєминами з постачальниками і клієнтами.

Ми висловлюємо щиру подяку керівництву підприємства за надану можливість здобуття студентами практичних знань, а також за відповіді на їх багато чисельні запитання.