Зустріч з учасником бойових дій в зоні АТО на факультеті бізнесу
Виховна робота

ATO 3Дивлячись на нинішнє становище нашої країни, впевнені, що немає такого українця, який би не бажав миру і спокою Україні. Весь народ нашої держави об´єднався нині проти агресора. Багато чоловіків та жінок мужньо захищають кордони нашої країни.

ATO 7Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про них писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов´язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої із терористами, найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

ATO 4

Одним із таких героїв нашого часу є Ігор Андрійченко,  демобілізований офіцер управління 13-го окремого мотопіхотного батальйону, учасник АТО, з яким, за сприяння декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка, студенти факультету мали змогу зустрітися.

Ігор Андрійченко продемонстрував  презентацію на тему: «Терористична війна. План дій та участь кожного українця», світлини воєнних реалій та закликав не бути байдужими до подій, що відбуваються в країні.

Ігор розповідав про воєнні будні, про дорогих і близьких йому друзів, які служили  разом із ним. Добре було видно його біль і щем у душі від подій на сході України, від загибелі воїнів, яких уже не повернути до життя. Він охоче відповідав на питання студентів. А студенти в свою чергу хотіли  дізнатися про щось важливе, хвилюючись про наших воїнів-захисників України, які борються на сході  за її волю, цілісність і незалежність.

ATO 2

ATO 1

«Проблема нашого суспільства в тому, що ми прагнемо змін, проте ніхто не хоче ці зміни робити власноруч. Якщо кожен почне з себе, то результат не заставить себе чекати і ми матимемо і мир, і процвітання».

Всі присутні висловили подяку і шану усім бійцям зони АТО, побажання миру і обов’язково, найшвидшого їх переможного повернення.

Надія Хвищун,

заступник декана факультету бізнесу