Зустріч з успішною випускницею спеціальності «Міжнародна економіка»
Виховна робота

Sav 11Результативність роботи колективу викладачів кафедри оцінюється тим, наскільки успішну кар’єру зроблять її випускники, наскільки повно вони зможуть реалізувати свої професійні прагнення і амбіції, застосовуючи отриманні знання, вміння і навики на практиці. Так приємно для наставників чути теплі слова вдячності від своїх успішних випускників!

Так, 10 квітня 2015 року на зустріч із викладачами кафедри економічної теорії та міжнародної економіки та студентами спеціальності «Міжнародна економіка» завітала одна з найкращих випускників кафедри Ольга Савченюк.

Sav 22Гостя поділилась спогадами про студентське життя і розповіла, що навчаючись в Луцькому НТУ на факультеті бізнесу на спеціальності «Міжнародна економіка», мала можливість не лише отримати професійні знання та навики, а й активно займатись науковою роботою, брати участь у міжнародних програмах, у громадському і культурному житті вузу. Для продовження навчання на кафедрі, Ольга Савченюк вступила до аспірантури.

Пані Ольга розповіла про потужну корпорацію VolWestGroup, в якій обіймає посаду корпоративного секретаря. Компанія успішно працює та розвивається в Україні  впродовж 23 років. Головним її досягненням є більше 20 інвестиційних проектів, завдяки злагодженій роботі енергійної, міцної та кваліфікованої команди. На сьогодні пріоритетними інвестиційними проектами компанії є торговельна мережа «Наш Край»,  СОК «АдреналінСіті», дистрибуційна компанія «SMARTLogistics», компанія «ТехноМодуль Ультра», медіа холдинг «Сім’я і Дім», мережа піцерій «Тарантелла», Волинська Філія Комп’ютерної Академії «ШАГ» та багато інших.

 «Не так важливо, де ви зараз знаходитесь – важливо, куди ви рухаєтесь і з якою швидкістю,— резюмувала Ольга Савченюк. Наполегливість та постійний рух вперед повинні бути рушійною силою для молоді, яка завтра встане зі студентської лави та творитиме майбутнє нашої держави».

Кафедра докладає усіх зусиль, щоб кожен студент зміг не лише отримати необхідні знання і навики, а й використати всі можливості для розвитку своїх здібностей і талантів, щоб у майбутньому стати успішним і щасливим!!!

Ми пишаємося своїми випускниками!!! 

Поділись з друзями