Дебатний Клуб ФБ
Студентський деканат

klubСучасній молоді адаптуватись до сучасних нестійких умов суспільного середовища є надзвичайно важливо. Тому навики дискутування й переконування у власній правоті стануть в нагоді кожному та допоможуть досягнути успіхів у житті. З метою опанування вміннями ведення полеміки та аргументованого викладення світоглядних позицій, навчання виступів перед аудиторією на факультеті бізнесу оголошується відкриття Дебатного Клубу ФБ. Основною метою його функціонування є освіта та саморозвиток студентів факультету.

Перше засідання клубу відбудеться 14 квітня 2016 р. о 15 годині 30 хв в ауд. 206. Тема для дискусії: «Перспективи соціального розвитку села існують». Для участі в дебатах слід подати командну заявку (склад команди – 3 особи, вказати прізвище, групу та контактний телефон капітана команди) на електронну адресу деканату факультету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 09 квітня 2016 р.  Учасники дебатів автоматично стають членами Клубу.

Переможець дебатів матиме можливість прийняти участь у Всеукраїнських змаганнях інтелектуальної гри «Дебати», організованих за підтримки Спільного Проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».