Стажування молодих фахівців у Верховній раді України — це можливо!
Працевлаштування

15058727 1366539093391356 1418181745 n15 листопада 2016 р. за сприяння декана факультету бізнесу Надії Хвищун та голови студради Луцького НТУ Ірини Гаранчевської студенти 4–5 курсів факультету бізнесу мали змогу зустрітися з менеджером з комунікацій ГО «Ліга інтернів» Мар’яною   Добоні та представником Молодіжного центру Волині Світланою Мілінчук, які ознайомили з особливостями безкоштовної програми стажування молодих фахівців у Верховній раді України.

AWUMua1Z3JkПрисутні мали можливість ознайомитися з історіє даної програми. Зокрема, Програма стажування у Верховній Раді України розпочалася у липні 1995 року за спільної ініціативи Асоціації колишніх членів Конгресу США і Верховної Ради України. З листопада 2000 року адміністрування Програми стажування перейшло до Програми сприяння Парламенту України університету Індіани, з 2008 р. – Програми сприяння Парламенту університету Огайо.

З           2014 р. Програма стажування у Верховній Раді України є частиною проекту, що реалізує ГО «Ліга інтернів» за підтримки Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво». Програма USAID «РАДА», що виконується Фондом Східна Європа, сприяє становленню підзвітного, відповідального і демократичного представницького органу – Парламенту України. 

Головна iдея заснування Програми полягає у наданні підтримки Верховнiй Радi України через залучення найкращих студентiв та випускникiв вузiв до роботи в комiтетах й апаратi українського Парламенту. Супутньою метою є надання можливостi молодим фахiвцям долучитися до законотворчої роботи, здобути практичний досвiд законодавчого процесу, а також сприяння кадровому оновленню Апарату Верховної Ради України.

На сьогодні Програма підтримується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Партнером Програми у координуванні та здійсненні відбору інтернів є Управління міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України.

За двадцятирічну історію існування Програми стажування близько 1600 молодих фахівців у галузях права, політології, економіки, фінансів тощо пройшли стажування у комітетах Верховної Ради та управліннях її апарату, інших органах державної влади. 

На 2016-2017рр. Програма стажування передбачає 6-місячне стажування у секретаріатах комітетів та підрозділах Апарату ВРУ; зустрічі з провідними діячами політичного,громадського, наукового та культурного простору; унікальні навчальні курси та екскурсії до державних установ.

Конкурсний відбір для участі у Програмі передбачає конкурс аплікаційних форм (необхідно заповнити аплікаційну форму до 29.11.2016р. на сайті ГО «Ліга інтернів») та співбесіду з конкурсною комісією.

Вимога до конкурсанта:

-Громадянство України;

-вільне володіння українською мовою;

-базова вища освіта;

-вік до 29 років;

-не бути працівником ВРУ та помічником народного депутата України;

-достатній рівень володіння іноземною мовою;

-відмінне володіння комп’ютером;

-активна громадянська позиція.

Пані Мар’яна запросила студентів факультету бізнесу скористатися можливістю отримати досвід законодавчого процесу і закликала мати активну громадянську позицію.

Контактна інформація

01001 м. Київ,

вул. Велика Житомирська, 11, офіс 511

тел./факс: 044 255-92-44

Е-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

               Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (голова Правління)

Web-site:http://interns.org.ua/

Контактна особа: менеджер з комунікацій ГО «Ліга інтернів» Мар’яна   Добоні.

Висловлюємо вдячність представникам ГО «Ліга інтернів» та Молодіжного центру Волині за корисну інформацію для студентів та запрошення на стажування!

Олена Баула,

заступник декана факультету бізнесу

Поділись з друзями