2 грудня — День Кар'єри в Луцькому НТУ!
Працевлаштування

uvagaШановні СТУДЕНТИ, ВИПУСКНИКИ КОЛЕДЖІВ, УЧНІ СТАРШИХ КЛАСІВ! Запрошуємо вас у Луцький НТУ на День Кар'єри — 2016!

Реєструйтесь за посиланням https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfuURPYVlDdHVFhw…/viewform

З метою надання студентам допомоги у працевлаштуванні в рамках проведення заходу буде організовано «Ярмарок вакансій», де будуть представлені кадрові потреби бізнесу. Якщо Ви шукаєте роботу, місце для стажування або практики — на Вас чекають представники провідних підприємств Волинської області, з якими Ви матимете можливість поспілкуватись та пройти коротку співбесіду.

Для учнів та випускників коледжів — хороша можливість ознайомитись з перспективними напрямками навчання. Для Вас буде організовано «Ярмарок професій» — презентація факультетів та спеціальностей Луцького НТУ .

На вас також чекають майстер-класи від потенційних роботодавців, тренінги і ворк-шопи від бізнес-тренерів та студентів. Якщо Ви бажаєте досягти успіху в кар'єрному рості, розвинути креативне мислення та комунікативні здібності, навчитись слухати один одного та уміло виходити із конфліктних ситуацій — чекаємо на Вас!

Захід відбудеться 02 грудня 2016 року у корпусі В, Луцький НТУ, м. Луцьк, вул. Львівська 75. Дедлайн подачі електронних заявок до 27 листопада 2016 року.