Лекція польського економіста
Навчання
Неділя, 23 листопада 2014, 17:03

p1020984 small21 листопада з ініціативи кафедри комп’ютерної інженерії Луцького НТУ для студентів факультету бізнесу провів лекційне заняття доктор економічних наук, громадянин Республіки Польща Вацлав Єжи Моска.

Виклад матеріалу під час проведення заходу було здійснено польською мовою.

Лекція почалася із хвилини мовчання, якою усі присутні в аудиторії вшанували пам’ять загиблих героїв сьогодення.

Вацлав Моска, читаючи лекцію для студентства Луцького НТУ, зосередив увагу на двох ключових моментах: на гарантії тривалої безпеки в Європі, яку, за його словами, може забезпечити НАТО та на покращенні стандартів життя людей завдяки існуванню Європейського Союзу.

Лектор у цікавій, доступній для студентської молоді формі, розповів усім присутнім про історію, становлення та розвиток всесвітньовідомих організацій, згадавши при цьому низку історичних подій.

Доктор економічних наук разом із присутніми в аудиторії студентами дійшли висновку про те, що підґрунтям порядку у будь-якій країні є лад у кожній, окремо визначеній родині.

Учений закликав усіх присутніх представників молодого покоління до прагнення бути незалежною нацією та мобілізації усіх своїх моральних та фізичних сил заради найшвидшого вирішення актуальних проблем суспільства.

Оксана Гринюк