Студентам розповіли про механізми ведення успішного бізнесу
Навчання

logo grantodawcy 419 листопада 2014 року студентам факультету бізнесу було проведено тренінг «Механізми ведення прозорого і успішного бізнесу: досвід Європи».Ініціатор заходу – деканат факультету бізнесу.

Відзначимо, що тренерами були представники Польсько-Української Господарчої палати: Анджей Дрозд – Генеральний Директор Польсько-Української Господарчої Палати,Славомір Шимусяк – Координатор з питань обслуговування бізнесу.

dwrd125qrkgТренінг «Механізми ведення прозорого і успішного бізнесу” відбувся в рамках  реалізації проекту “Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України”. Проект співфінансований у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща. Програма “Підтримка демократії”.

Учасниками тренінгу стали студенти пятого курсу, а також студенти Ковельського промислово-економічного коледжу. Основне питання, яке розглядалося фахівцями та їх майбутніми колегами – це те, як сьогодні бути з ініціативами, як досягнути інтенсивності в роботі та як вдало розпочати шлях молодого підприємця. Йшлося також і про потенційні ризики, повязані з реалізацією ідей.

1wxkz6nml5c

«Розробляючи модель бізнесу, треба враховувати і ментальний аспект. Наприклад, поляки вірять лише у свої сили та можливості. Українські підприємці-початківці можуть вивчити наш досвід, врахувати наші помилки і на цій основі створювати тільки такі старт-апи, які  обов’язково перетворяться в прибутковий бізнес», – зазначив Славомір Шимусяк.

Студентка п’ятого курсу факультету бізнесу спеціальності «Міжнародна економіка» Мирослава Вущук так поділилась враженнями від участі в тренінзі: «Дуже і дуже корисна інформація звучала сьогодні, адже зібралися всі ті, хто цікавиться найновішими тенденціями на ринку і вже починає працювати у сфері економіки як нашої держави, так і за кордоном. А без врахувань міжнародного досвіду та сучасних підходів до вирішення проблем малого та середнього бізнесу сьогодні практично ніяк не обійтися».

Галина МИКИТЮК