До Луцького НТУ завітав Павло Міхайліді
Навчання
Субота, 15 листопада 2014, 21:11

foto 1 small 3Повсякчас підтримується традиція організовувати зустрічі відомих та визнаних суспільством особистостей зі студентами в Луцькому НТУ. 13 листопада 2014 року в гості до студентів та викладачів на запрошення декана факультету бізнесу Тараса Божидарніка завітав Президент спілки кризових менеджерів України, голова Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, заступник голови експертно-апеляційної ради при Держслужбі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Павло Міхайліді.

foto 4 small 0

Візит складався з двох частин, а саме із зустрічі зі студентами та викладачами в рамках проведення відкритої лекції на факультеті бізнесу на тему «Підприємництво в Україні» та із засідання круглого столу в головному корпусі Луцького НТУ, на який завітала студентська та викладацька громада факультету будівництва та дизайну. Змістом дискусій та діалогу із шанованим гостем стала актуальна для випускників університету тема – «Карєра в житлово-комунальному господарстві».

Товариство обох факультетів із захопленням сприйняло громадського діяча, політика та бізнесмена. «Важливо, щоб кожен чітко знав, ким він хоче бути і що хоче робити для себе та для суспільства. Діяльність особистості має вести до реалізації основних життєвих цілей. А рух до мети – це постійний розвиток, це і  саме життя. Завжди досягайте свого, ніколи не зупиняйтеся», – наголосив запрошений.

foto 5 small 0 10704087 393813524103068 8612794186663796093 n

foto 8 small 0Після обговорення найважливіших моментів у сфері українського бізнесу, а саме – про фактор саморегулювання національної ринкової економіки, про роль громадськості у творенні механізмів саморегуляції, про основні «наріжні камені», з якими стикається розвиток малого та середнього бізнесу, а також про врахування досвіду зарубіжних практик, між Луцьким  НТУ та Громадською радою при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства було підписано меморандум про співпрацю. Згідно документу, віднині волинський ВНЗ та зазначена установа мають змогу спільно вести інформативно-просвітницьку діяльність, проводячи відповідного характеру заходи та спільно реалізовувати проекти, готуючи лише кращих фахівців.

Галина МИКИТЮК