ЗНАЙОМСТВО З ІННОВАЦІЙНИМ ВИРОБНИЦТВОМ
Навчання

b2

Студенти Луцького НТУ відвідали одне із інноваційно активних машинобудівних підприємств Волині – Дочірнє підприємство «Автоскладальний завод № 1» Публічного акціонерного товариства «Автомобільна компанія «Богдан Моторс». Нині підприємство виступає конкурентоспроможним виробником автобусів і тролейбусів в Україні, здійснює поставки продукції за кордон, адже пропонує повний цикл виробництва даних транспортних засобів та систему менеджменту якості, сертифіковану у відповідності з вимогами міжнародних стандартів.

bПерше знайомство відбулося 11 листопада 2014 року, коли студенти четвертого курсу факультету бізнесу спеціальності «Економіка підприємства» для закріплення знань з дисципліни «Планування і контроль на підприємстві» (лектор: професор Кривов’язюк Ігор Володимирович) та студенти машинобудівного факультету спеціальності «Автомобільний транспорт» в рамках вивчення дисципліни «Економіка підприємства» (лектор: доцент Волинчук Юлія Вікторівна), відвідали цехи основного й допоміжного виробництва підприємства. Крім знайомства з напрямами діяльності, було отримано цікаву інформацію про можливі нові види продукції, перспективи його розвитку.

b 1

Під час другого відвідування автозаводу 14 листопада 2014 року також студентами спе

ціальності «Економіка підприємства» тільки третього курсу (гр. ЕПс-11), майбутні спеціалісти з цік

Під час зустрічі директор навчального центру Гань Лариса Володимирівна запрошувала студентів проходити практику на підприємстві, з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить найкращі навички та вміння з планування та економіки підприємства. Так, ряд керівників і спеціалістів заводу є колишніми випускниками факультету бізнесу: начальник економічного відділу Матвіюк Тарас Володимирович, спеціаліст економічного відділу – Харазашвілі Мар’яна та інші.авістю вивчали специфіку виробництва п’ятнадцятиметрових автобуса А-801.10, тролейбуса Т-801.10, туристичного автобуса «Богдан». Студенти переконалися на практиці, що виробництво високоякісної продукції на ДП «АСЗ № 1» АТ «АК «Богдан Моторс» забезпечується завдяки використанню найсучаснішого високотехнологічного обладнання японського та німецького виробництв, відмінних комплектуючих як вітчизняних, так й іноземних фірм. Також було приємно дізнатися й про перспективи виробництва нового виду транспорту – екобусів.

Керівництво та студентство факультету бізнесу висловлює вдячність директору навчального центру Гань Ларисі Володимирівні за змістовну екскурсію.