ВІД ТЕОРІЇ – ДО ПРАКТИКИ
Навчання
Вівторок, 28 жовтня 2014, 12:13

IMG 20141023 11401223 жовтня 2014 року на факультеті бізнесу відбулась зустріч студентів спеціальності «Економіка підприємства» (гр. ЕП-41) з директором Волинського агентства нерухомості Мусійчук Ларисою Нифонтівною.

Майбутні фахівці з економіки повинні мати не лише теоретичну підготовку, яку вони вже почали отримувати під час лекційних і практичних занять з дисципліни «Економіка нерухомості», але й володіти практичними навичками реалізації бізнес-діяльності на ринку, зокрема рієлтерської та оціночної.

IMG 20141023 115135Тому їм було цікаво взнати з вуст професіонала з багаторічним стажем про особливості становлення та формування ринку нерухомості України, рієлтерську діяльність у м. Луцьк і Волинській області, вплив динаміки процесів ціноутворення та кредитування на стан ринку нерухомості, класифікацію житлової та нежитлової нерухомості та фактори, які її визначають, підходи до встановлення ринкової вартості об’єктів нерухомості.

Зустріч, організована за сприяння декана факультету бізнесу д.е.н., проф. Божидарніка Т.В., проходила у дружній атмосфері й збагатила студентську аудиторію новими знаннями, які можуть стати їм у нагоді по завершенню навчання в університеті, у їх практичній діяльності.

Професор кафедри економіки та підприємництва

Кривов’язюк Ігор Володимирович