ПІЗНАВАЙМО СВІТ!
Навчання
Понеділок, 13 жовтня 2014, 20:12

BM 4В рамках дисципліни «Філософія» 10 жовтня відбулася оригінальна лекція-діалог зі студентами факультету бізнесу. Гостем була нещодавня випускниця факультету бізнесу Маша Бондар, якій дійсно було чим поділитися про філософію Сходу, адже неодноразово протягом навчання вона відвідувала одні із найцікавіших країн Азії.

BM 3Спробувавши пізнати культури народів, Марії Бондар захотілося донести свій досвід першокурсникам та розповісти їм про особливості життя іншої частини світу.

BM 2«Життя лиш в позику дається — отже, як ти захочеш, так воно й мине» — це, що Марія намагалась донести до студентів, які лише розпочали навчання в нашому університеті та мають неймовірні можливості попереду. «Важливо було дати їм зрозуміти, що будучи за кордоном для місцевих жителів вони виступатимуть взірцем своєї нації, по якому, на жаль, судитимуть інших. Тому треба відчувати на собі відповідальність, яку ти несеш та бути достойним представляти свою Батьківщину. Я розповідала про ті уроки, що дала мені кожна з шести азійських країн, у яких я жила та про те, як змінюється світогляд під дією різноманітних чинників зовнішнього середовища» — зазначає Марія.

BM 1Першокурсники захопливо слухали цікаві розповідь, адже гостя просто і доступно доносила інформацію; розповідала про культуру, спосіб життя таких країн як Китай, Японія, доповнюючи це все фотографіями, які були зроблені нею під час подорожі, та не одноразово спонукаючи студентів до вивчення іноземних мов.

Надзвичайно було приємно і те, що вона не забуває про Україну і активно розповідає про неї іноземцям, також дає частинку України готуючи закордоном національну страву — борщ.

Незважаючи на свій юний вік вона не зупиняється на досягнутому, продовжує подорожувати і задумується над написанням власної книги про побачене.

Бажаємо Марії наснаги, успіхів та досягнення цілей.