ЧЕРГОВИЙ ВІЗИТ ПРАКТИКА ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ТЕОРІЇ
Навчання

Ivanjuk 2Студенти п’ятого курсу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету зустрілися з управляючим директором компанії Concorde Capital з напрямку інвестиційно-банківських послуг Романом Іванюком.

Несподівана зустріч чекала студентів факультету бізнесу на лекції з фінансового менеджменту. Завдяки зусиллям декана факультету Тараса Божидарніка студентам було представлено цікавий напрямок банківської діяльності Invest-Banking. Взнати про цю сферу від експерта, який працює в ній значний проміжок часу, було цікаво не лише фінансистам, а й економістам, управлінцям та маркетологам.

Ivanjuk 1Як зазначив пан Роман: Invest-Banking – напрямок банківської діяльності, в якому може себе реалізувати будь-хто. Головне – бажання працювати. Саме наполеглива праця – запорука отримання позитивних результатів у сфері, де від наполегливості виконавця залежить його особистий дохід у вигляді бонусів від успішної угоди.

Важливим меседжем гостя було те, що сфера Invest-Banking – найбільш дохідний напрямок банківської сфери. Крім великих доходів вона дає можливість розвиватися завдяки здійсненню постійного аналізу ринку та спілкуванню зі світилими вітчизняного та світового фінансового ринку.

Варто зазначити, що виступ Романа Іванюка мав не лише інформаційний характер, а й мотиваційний. Одним з найбільш важливих послань від пана Романа був заклик до дії: «Якщо Ви молода людина – Ви не маєте права закінчувати робочий день о 18:00, сідати на диван, тримаючи пиво в руках. Ви мусите діяти. Робити більше. Наводити контакти. Розвиватися. Самовдосконалюватися».

Сподіваємося, що й надалі до нашого університету будуть запрошуватися такі професійні та успішні люди для того, щоб ділитися досвідом та мотивувати до дії.

Антон Безносіков,

студент факультету бізнесу Луцького НТУ