Студентів ФБ запросили до співпраці по закінченню навчання
Навчання

IMG 134220 та 21 травня працювала Державна екзаменаційна комісія, яка мала змогу оцінити набуті теоретичні знання та практичні навики у студентів, які навчаються за напрямом «Менеджмент», спеціальністю  «Менеджмент в туризмі та готельному господарстві». Комісія в складі голови директора Волинського обласного центру зайнятості Кучмук Р. Є., членів к.е.н., проф. Морохової В. О., к.е.н., доц. Войтовича С. Я., к. с.-г. н., доц. Ліщука М. Є., секретаря ас. кафедри менеджменту та маркетингу Здрилюк В. Б. відмітила високий рівень підготовки студентів, високо оцінивши їх знання.

Голова ДЕК Кучмук Раїса Євгенівна наголосила на вмінні відстоювати власну думку студентами та підтверджувати теоретичні знання практичними вміннями, їх активну життєву позицію та бажання розвивати туристичну сферу Волині. Відповіді окремих активних студентів надихнули членів ДЕК на дискусію та обговорення важливих проблем сьогодення. Зокрема, голову ДЕК цікавило бачення студентів щодо розвитку сільського туризму Волинської області, підвищення якості надання туристичних та готельних послуг в обласному центі, відповідність цінової політики якості послугам, які надаються кінцевим споживачам.  Раїса Євгенівна запросила студентів до співпраці по закінченню навчання в Луцькому НТУ, відмітивши актуальність спеціальності, за якою навчаються студенти, та попит на висококваліфікованих працівників у сфері туризму та готельного господарства.

асистент кафедри менеджменту та маркетингу

Вікторія Здрилюк