Студенти ФБ відвідали зустріч-презентацію на тему “Як створити власну справу з нуля"
Навчання
Написав Деканат факультету бізнесу
Четвер, 28 вересня 2017, 19:44

QIP Shot - Screen 10922 вересня 2017 року студенти академічної групи ПТБ-11 разом із куратором Іриною Пушкарчук відвідали пізнавальну зустріч-презентацію на тему “Як створити власну справу з нуля: приклад магазину ПРОТЕСТ”, що провів керівник мережі магазинів молодіжного одягу “ПРОТЕСТ streetwear” Євген Борісов. Атмосфера зустрічі була доволі невимушеною, товариською та комфортною.

Євген Борісов – молодий успішний бізнесмен, журналіст за освітою, ідеолог і власник бренду одягу “ПРОТЕСТ” – ознайомив аудиторію з історією створення та розвитку власної справи, окреслив основні моменти започаткування бізнесу, виділив особливості роботи з обраною цільовою аудиторією та контраегентами, відзначив визначальні проблеми, з якими стикнувся започатковуючи діяльність. Зі слів Євгена Борісова, шлях був довгим: від продажу китайського взуття, футболок до організації виробництва власного бренду одягу “ПРОТЕСТ” і відкриття магазинів свого фірмового одягу.

QIP Shot - Screen 110На сьогодні одяг під брендом “ПРОТЕСТ” доволі впізнаваний і популярний серед української молоді, адже є високоякісним та вирізняється нестандартністю й сміливими дизайнерськими рішеннями, патріотичними принтами.

Аудиторія проявила суттєвий інтерес, цікавилась обсягами стартового капіталу та джерелами його формування, перепонами на шляху становлення і розвитку власної справи, обсягами збуту, ціновою політикою, ринками збуту і каналами просування продукції, рентабельністю діяльності, подальшими планами й перспективи розвитку бренду “ПРОТЕСТ streetwear”.

Студенти відзначили для себе, що, насамперед, започатковуючи власну справу, необхідно не боятись, бути рішучими, намолегливими, готовими до труднощів і активно діяти у напрямку реалізації власних бізнес-ідей.

Студенти щиро вдячні Євгену Борісову за проведену зустріч-презентацію, мудрі настанови, слушні поради.

Ірина Пушкарчук, к.е.н., доцент