Marketing started…
Навчання

21617667 1207674412732584 4967514728152048211 nНа факультеті бізнесу турецькі студенти Enes Saraç, Yusuf Girgin, Recep Tugay Pekiner та студенти факультету бізнесу вивчають курсу «Маркетинг». Кандидат економічних наук, доцент Неля Герасимяк ознайомила студентів з основними поняттями маркетингу, з брендами та цілями маркетингу, а також з тематикою предмету в цілому. Студенти брали активну участь у розв’язанні кросворду та наводили власне розуміння понять ринок, маркетинг та бренд.

Пари пройшли у невимушеній та дружній атмосфері. Іноземні студенти та студенти факультету мали можливість ближче познайомитися один з одним, зокрема цікаві були розповіді з особливостями ведення бізнесу, культурою країн та обмінялися очікуваннями від відвідування пар, що читаються професорсько-викладацьким складом факультету бізнесу Луцького НТУ.

Студенти факультету бізнесу також мають змогу прослухати курс іноземною мовою разом зі студентами з Туреччини. Записатися на курс можна відразу у викладачів.

Розклад навчальних занять англійською мовою:

Вівторок І та ІІ ауд. К.107 Менеджмент д.е.н., проф. Вавдіюк Н.С.
Середа III та IV ауд. 213 Проектний менеджмент к.е.н., доц. Галущак В. Л.
Четвер IV та V ауд. К.201 Економіка к.е.н., доц. Фесіна Ю.Г.
Пятниця IV та V ауд. К.206 Маркетинг к.е.н., доц. Герасимяк Н. В.
Субота І та ІІ ауд. К.225а Економіка підприємства к.е.н., доц. Пушкарчук І.М.
Субота III та IV ауд. К.203 Інноваційний менеджмент к.е.н., асистент Левчук Ю. В.