Marketing started…
Навчання
Написав Деканат факультету бізнесу
Четвер, 28 вересня 2017, 19:19

21617667 1207674412732584 4967514728152048211 nНа факультеті бізнесу турецькі студенти Enes Saraç, Yusuf Girgin, Recep Tugay Pekiner та студенти факультету бізнесу вивчають курсу «Маркетинг». Кандидат економічних наук, доцент Неля Герасимяк ознайомила студентів з основними поняттями маркетингу, з брендами та цілями маркетингу, а також з тематикою предмету в цілому. Студенти брали активну участь у розв’язанні кросворду та наводили власне розуміння понять ринок, маркетинг та бренд.

Пари пройшли у невимушеній та дружній атмосфері. Іноземні студенти та студенти факультету мали можливість ближче познайомитися один з одним, зокрема цікаві були розповіді з особливостями ведення бізнесу, культурою країн та обмінялися очікуваннями від відвідування пар, що читаються професорсько-викладацьким складом факультету бізнесу Луцького НТУ.

Студенти факультету бізнесу також мають змогу прослухати курс іноземною мовою разом зі студентами з Туреччини. Записатися на курс можна відразу у викладачів.

Розклад навчальних занять англійською мовою:

Вівторок І та ІІ ауд. К.107 Менеджмент д.е.н., проф. Вавдіюк Н.С.
Середа III та IV ауд. 213 Проектний менеджмент к.е.н., доц. Галущак В. Л.
Четвер IV та V ауд. К.201 Економіка к.е.н., доц. Фесіна Ю.Г.
Пятниця IV та V ауд. К.206 Маркетинг к.е.н., доц. Герасимяк Н. В.
Субота І та ІІ ауд. К.225а Економіка підприємства к.е.н., доц. Пушкарчук І.М.
Субота III та IV ауд. К.203 Інноваційний менеджмент к.е.н., асистент Левчук Ю. В.