Менеджмент англійською для турецьких студентів в Луцькому НТУ
Навчання
Написав Деканат факультету бізнесу
Середа, 20 вересня 2017, 20:12

21886684 1464914746959804 1898140 oРозвиток міжнародного співробітництва впливає не тільки на освітній рівень Луцького НТУ, але й сприяє наближенню освітньої структури України до європейських стандартів.

Співпраця між Луцьким НТУ та Університетом «Паммукале» (Туреччина) розпочалась більше 5 років тому від спільної участі в наукових конференціях до подачі заявок на участь в Програмі ERASMUS+. Одним з видів співпраці є мобільність студентів та викладачів.

У вересні 2017 року до Луцького НТУ на навчання англійською мовою за спеціальністю 073 «Менеджмент» за програмою кредитної семестрової мобільності прибули троє студентів-бакалаврів з Університету «Памуккале» (м. Денізлі, Туреччина)) Enes Saraç, Yusuf Girgin, Recep Tugay Pekiner.

Відділ міжнародних відносин Луцького НТУ розпочав напрям важливої співпраці між університетами, активно допомагаючи в оформленні необхідних документів, забезпечуючи і психологічний супровід іноземним студентів.

Навчальні заняття розпочала завідувач кафедри менеджменту д.е.н., проф. Наталія Вавдіюк. Студенти активно працювали, готуючись до пар, зокрема, на заняттях з дисципліни «Менеджмент» активно працювали, розглядаючи кейси щодо основних понять менеджменту, визначення основних ролей менеджера за різними підходами вчених на прикладі рівнів, видів управління в Луцькому НТУ.

Студенти факультету бізнесу також мають змогу прослухати курс іноземною мовою разом зі студентами з Туреччини. Записатися на курс можна відразу у викладачів.

Розклад навчальних занять англійською мовою:

Вівторок І та ІІ ауд. К.107 Менеджмент д.е.н., проф. Вавдіюк Н.С.
Середа III та IV ауд. 213 Проектний менеджмент к.е.н., доц. Галущак В. Л.
Четвер IV та V ауд. К.201 Економіка к.е.н., доц. Фесіна Ю.Г.
Пятниця IV та V ауд. К.206 Маркетинг к.е.н., доц. Герасимяк Н. В.
Субота І та ІІ ауд. К.225а Економіка підприємства к.е.н., доц. Пушкарчук І.М.
Субота III та IV ауд. К.203 Інноваційний менеджмент к.е.н., асистент Левчук Ю. В.