СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ВІДВІДАЛИ АТ «СКФ Україна»
Навчання

QIP Shot - Screen 07117.05.2017 р. студенти-економісти груп ЕКс-11, ЕКм-51 та студенти-управлінці персоналом груп УП-21, УП-41 разом з професором кафедри економіки Рудь Надією Терентіївною відвідали одне із провідних підприємств міста Луцька – АТ «СКФ Україна» (публічне).

Екскурсія розпочалася із ознайомленням з правилами техніки безпеки, і коротким екскурсом в історію підприємства, поясненням усіх технологічних процесів і розповіддю про виробничий процес від виготовлення листового металу до конічного підшипника.

Основними напрямками діяльності АТ «СКФ Україна» є виробництво роликових конічних підшипників та компонентів до них. На сьогодні підприємство постачає підшипники в країни СНД та Європи, а також в країни Азії та Америки. АТ «СКФ Україна» (публічне) є основним постачальником конічних підшипників для провідних автомобільних та тракторних заводів СНД (ГАЗ, КАМАЗ, МАЗ, МТЗ, КрАЗ та інші), потужним постачальником підшипників для конвеєрних заводів-лідерів автомобільної техніки Європи, Америки та Азії. Успіх підприємства забезпечують сучасні технології та прогресивні моделі управління бізнесом (SixSigma, BusinessExcellence тощо), що дозволяє ефективно вирішувати поточні проблеми та з впевненістю слідувати шляхом розвитку в майбутнє.

Ми побували на виставці основних виробів підприємства: роликових конічних підшипників розмірних груп від 35–55 до 251–316 мм.

Підприємство успішно працює та розвивається в умовах ринкової конкуренції за рахунок максимального задоволення запитів споживачів по усіх аспектах співробітництва – від забезпечення високої якості та надійності продукції і до суворого дотримання умов і термінів поставок.

Впроваджена на заводі система забезпечення якості на виробництві відповідно до вимог ISO/TS 16949:2002 гарантує дотримання вимог технологічних процедур на усіх етапах виробництва – від закупівлі матеріалів до відвантаження готової продукції замовникам.

Успішно реалізований інвестиційний проект, в результаті якого завод увійшов до складу шведської корпорації SKF, дозволив значно модернізувати виробництво, вдосконалити технологію, покращити умови праці та суттєво підвищити її продуктивність.

Сьогодні колектив підприємства дбає про подальше розширення ринків збуту, власники розширюють інвестиції у розвиток і модернізацію виробництва, що дає підстави для оптимізму та віри в майбутнє.

Сучасні технології виробництва та обладнання, досконала організація виробничих процесів, високі соціальні стандарти та стимули до саморозвитку працівників, можливості працевлаштування викликали особливе зацікавлення. До того ж ми мали змогу наочно спостерігати на практиці успішне впровадження у вітчизняну практику провідного зарубіжного досвіду організації та нормування праці на сучасному виробничому підприємстві, що дозволило закріпити здобуті теоретичні знання з економіки та управління персоналом.

Дякуємо Надії Терентіївні за організацію такої цікавої екскурсії на виробництво.

Студенти групи ЕКс-11

Поділись з друзями