Не хлібом єдиним
Навчання

Teremno 2017 516 травня в рамках практичного заняття «Конкуренція і підприємництво» (професор кафедри менеджменту та маркетингу Божидарнік Т.В.) студенти І-го курсу Луцького НТУ спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент» завітали на ПАТ «Теремно Хліб». Ознайомлення з ТЕРЕМНО розпочалося в новенькому сучасно облаштованому навчальному класі, де студентів особисто зустрів голова правління компанії Андрій Тищенко. Учасники екскурсії можливість дізнатися про основні цілі, завдання, перспективи і особливості підприємства та відправилися на екскурсію на виробництво.

Гарним сюрпризом від господарів стало пригощання студентів смачними тортиками та хлібцями. Начальник відділу маркетингу Борук Олександра, яка є випускницею Луцького НТУ спеціальності «Маркетинг», дуже фахово провела лекцію-тренінг на тему «Дещо про маркетинг», де студенти та викладачі почули зі слів практиків нове, цікаве і креативне. Багато запитань лунало від професора Войтовича С. Я. та активних студентів обох груп. Була і практика – робота в групах з кейсом (позиціювання продукції «Дівочі примхи» та «Наполеон»).

Teremno 2017 4 Teremno 2017 3
Teremno 2017 6 Teremno 2017 1

Студенти щиро відкрилися та відверто ділилися знаннями у сфері маркетингу, пропонуючи свої ідеї та конструктивні пропозиції стосовно продукції, упаковки, маркування, доставки, реклами, тощо. Було дуже приємно поспілкуватися, побачити потужне підприємство, почути практиків та дізнатися про конкурентні переваги і погляди бізнесу на смаки споживача.