ВИКЛАДАЧ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ МАЄ КОРОЛІВСЬКЕ ХОБІ
Навчання

7 small 33 KravchukУ доцента кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Павла Кравчука – королівське хобі. Саме так називають одне з найдавніших захоплень людства – колекціонування монет. З того часу як почали карбувати перші в світі монети, відразу з’явилися люди, які поставили собі за мету зібрати їх якомога більше. Павло Кравчук, окрім насиченого розкладу занять з основ менеджменту та економіки підприємства, колекціонує українські монети та паперові гроші.

«Це не просто збір монет, які мені подобаються, хоч з того все і почалося більше 10років тому. Це ще й захоплюючий і не менш цікавий процес вивчення історичних, культурних і соціальних обставин, в яких була випущена та або інша монета», – розповів Павло Кравчук на лекції-виставці колекції монет, яка відбулася 28квітня в рамках тижня факультету бізнесу.

Колекціонер каже, що завжди намагається придбати монети в Національного банку України, адже в такому разі їхня вартість не є високою. Хоча останнім часом багато своїх експонатів він здобув під час зустрічей колекціонерів, на мережевих форумах та аукціонах.

У колекції викладача представлені всі українські монети. Найдорожчою є монета, присвячена Лесі Українці. Її вартість сягнула кількох сотень доларів.

«Сьогодні це ще й хороший спосіб інвестування, адже такі знахідки з часом все дорожчають. Можливо, невдовзі я представлю і колекцію паперових грошей», – підсумував Павло Кравчук.

Галина Мартинюк

Поділись з друзями