ДІАЛОГ ВЛАДИ ТА СТУДЕНТСТВА В ЛУЦЬКОМУ НТУ
Навчання
Написав Деканат факультету бізнесу
Неділя, 23 квітня 2017, 06:16

1 cor small21 квітня в Луцькому НТУ відбулася зустріч студентів факультету бізнесу із заступником голови Волинської обласної державної адміністрації Сергієм Кошаруком. Ініціював зустріч професор кафедри менеджменту та маркетингу Тарас Божидарнік.

4 small 77Сергій Кошарук завітав до молоді з досвідом підприємницької, громадської, благодійної та місцевої адміністративної діяльності. Заступником голови ВОДА він працює вже більше двох років.

Посадовець розповів майбутнім менеджерам та економістам про інвестиційну політику в області та реалізацію регіональних програм розвитку. Наразі, як зазначив запрошений, найактивніше здійснюється робота над сталими проектами. «Найефективніший проект той, який є стійким, тривалим у часі. А найцінніший ресурс – люди, виконавці», – каже Сергій Дмитрович.

Студенти активно відгукнулися на обговорення плану заходів розвитку Волині на найближчі роки. Так, найбільше запитань викликали теми реформи місцевого самоврядування, екології волинського села, інноваційності в енергетиці. Подискутувало товариство і про можливі шляхи залучення європейського проектного досвіду для волинян.

«Розгадати життєве покликання – це найбільше щастя у житті. Будь-яка робота вдаватиметься легко, коли ви знаєте хто ви є і навіщо ви тут», – зазначив Сергій Кошарук на завершення зустрічі та запросив студентів до спільної реалізації Стратегії розвитку Волині до 2020 року.

Галина Мартинюк