Візит до влади
Навчання

unnamed 1З ініціативи професора кафедри менеджменту та маркетингу Тараса Божидарніка 23 березня 2017 року студенти Луцького НТУ спеціальності «Міжнародні економічні відносини» та «Маркетинг» відвідали Волинську облдержадміністрацію та зустрілися із Юрієм Кресаком, начальником Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції.

Юрій Юрійович розповів студентам про діяльність управління, які зміни відбулися після його призначення на посаду керівника та перспективи економічного розвитку Волині. «У нас вже розроблено стратегію розвитку Волині до 2022 року. Місією є зробити нашу область регіоном національних парків і рекреацій, а стратегічними напрямками розвитку є людський потенціал, волинське село, нова індустрія, енергетика та розвиток рекреації.Ми вирішили започаткувати систему, коли кошти, які заробляє область, буде згенеровано у вигляді проектної діяльності на проекти, які будуть розвивати ці 5 напрямків», — зазначає пан Кресак.

Також управління зараз акцентує увагу на залученні нових інвесторів у область, які будуть створювати нові робочі місця, сплачувати податки та розвивати регіон.

Приємно відмітити, що державний посадовець гарно відгукнувся про випускників Луцького НТУ, які зараз працюють в управлінні та відрізняються відповідальністю, креативністю, ініціативністю та інтелектом.

В кінці зустрічі Ю. Крисак дав настанови студентам: «Ви повинні розуміти куди ви йдете, з чим працюєте, якщо ви економісти, значить маєте побачити себе у цьому фаху, реалізувати свій потенціал. Якщо ви зараз себе підготуєте як фахівця, ви будете працювати, ви будете розвивати цей регіон, ви будете розвивати Україну».

Анастасія Морозович, ст. гр. МЕВс-11

Поділись з друзями