ДО СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ БІЗНЕСУ ЗАВІТАВ ЛУЦЬКИЙ РЕСТОРАТОР АНДРІЙ КОТИЩУК
Навчання

17467517 803794393101670 smallНа заняття до майбутніх менеджерів і маркетологів завітав Андрій Котищук– відомий луцький бізнесмен. Андрій– один із власників мережі F2F, в яку входять заклади «Дядя Піца», «Львівський штрудель», «Опера» та інші, а віднедавна ще й депутат ради Княгининівської ОТГ.

Зустріч відбулася з ініціативи професора кафедри менеджменту та маркетингу Тараса Божидарніка в рамках дисципліни з теми «Підприємництво та конкуренція». У невимушеній та товариській атмосфері запрошений поспілкувався зі студентами про конкуренцію на ринку ресторанних послуг, роль вдалих маркетингових рішень, важливість вміння спілкуватись з різними людьми, про мотивацію в роботі.

«Будь-який заклад харчування в першу чергу має приносити заробіток для підприємця. У жодному італійському місті нема стільки піцерій, як у Луцьку. Але піцу люблять усі, і вона є економічно дуже вигідною»,– розповідає Андрій.

Запорукою успішного ресторану є смачна їжа, проте якщо заздалегідь не врахувати особливостей споживача, не продумати маркетингові ходи, не мати добре навченого персоналу, то заклад буде приреченим. Проект «Дядя Піца»– приклад успішного врахування та реалізації усіх зазначених вище моментів. Але, як каже підприємець, цей успіх потребує постійного контролю всіх процесів: від того, що лежить в холодильнику і до проблем та побажань офіціантів.

«Ми наймаємо кращих спеціалістів, а працівників вчимо як стати такими. Ми створюємо хороші умови для того, щоб у людей було бажання працювати, рости, розвиватися. Багато людей, які працювали в нас, вже самі повідкривали власні заклади,– ділиться робочими моментами ресторатор.– Все має бути спрямовано на людей і для людей. Я депутатом став тільки тому, щоб допомогти односельчанам розвинути їхню інфраструктуру».

Насамкінець Андрій Котищук побажав молоді більше пізнавати, не зациклюватись лише на одному, бути комунікабельним, займатись спортом. І пам’ятати, що ціль досягається маленькими цілеспрямованими кроками.

Галина Мартинюк