Чергова інтеграція теорії та практики на факультеті бізнесу
Навчання
Написав Надія Хвищун
Четвер, 13 жовтня 2016, 19:08

МодернІнтеграція теорії та практики в навчальному процесі не є новою для Луцького НТУ. Взаємодія університету з потужними підприємствами міста Луцька передбачає організацію діалогу між менеджерами-практиками та студентами, дозволяє ознайомитись з виробничим процесом «ззовні» та отримати ґрунтовні відповіді на питання, що цікавлять студентів.

Напередодні дня працівників сфери транспортної логістики, яке припадає на останню неділю жовтня, студентам академічної групи МОм (ЛГ) – 51 провела семінар начальник відділу транспортної логістики «Modern-ExpoGroup» – Тетяна Семисюк.

unnamed дддд«Modern-ExpoGroup» є міжнародним холдингом, провідним виробником і постачальником торгового обладнання в Центральній та Східній Європі. Основними продуктами є торгові стелажі, складські стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, холодильне і POS-обладнання.

Компанія була заснована в 1993 році. Сьогодні «Modern-ExpoGroup» поставляє свою продукцію в більш ніж 55 країн Європи, СНД, Близького Сходу, Північної Африки та Південної Америки. В компанії працює більше 2000 чоловік.

модерн 1Виробництво ведеться на сучасному високотехнологічному обладнанні, клієнти «Modern-ExpoGroup» – це найбільші міжнародні компанії, такі як Nestle, GroupeAuchan, PepsiCo, MetroAG, BritishAmericanTobacco, Carrefour, Mars, Mondelez, ReweCombine, Henkel, SPAR, X5 RetailGroup і ін.

Логістика нині є потужним інструментом світового бізнесу, істотним чинником для забезпечення конкурентоспроможності підприємств. Проте зважаючи на те, що ринок логістичних послуг в Україні перебуває на стадії стабілізації, необхідним і важливим завданням є дослідження тенденцій розвитку в сфері логістики підприємств-лідерів для імплементації в практику навчального процесу, що дозволить підготувати висококваліфікованих молодих спеціалістів з логістики.

Відтак, принцип діяльності компанії «Modern-ExpoGroup» – «GOMODERN» повинен надихати і наших студентів до постійного розвитку, пошуку нових ідей та нових рішень для того, щоб молоде покоління було представлено ерудованими, енергійними, ініціативними та амбіційними фахівцями в галузі логістики.

Юлія Кулик,

асистент кафедри економіки та підприємництва