Студентам Луцького НТУ презентували Чемпіонат із вирішення бізнес-кейсів SMART CHALLENGE
Навчання

14600955 1177690365634841 8106968265378618264 n4 жовтня у Луцькому національному технічному університеті відбулася презентація Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

Організатори бізнес-чемпіонату – компанії Smart People, «Дмитрук», Modern-Expo Group,«Гранд Персона», Verallia Ukraine та Nestle (Торчин).

Мета проведення Smart Challenge серед студентів волинських ВНЗ – надати шанс молодим людям проявити власні управлінські таланти та отримати можливість стажування, проходження практики та навіть працевлаштування у командах компаній-організаторів.

Під час заходу представники волинського бізнесу розповіли студентам про свої компанії та запросили взяти участь у змаганнях.

Нагадаємо, що фінальне змагання чемпіонату із вирішення бізнес-кексів Smart Challenge відбудеться у Луцьку 29 жовтня.

Для участі в змаганні потрібно зареєструватися до 21 жовтня. Реєструватися студенти можуть і як індивідуальний учасник, і всією командою по 3–4 учасники. Стежити за новинами проекту Smart Challenge ви можете у Facebook.

Детальніше на сайті Луцького НТУ