Студенти-товарознавці побували на підприємстві «Тигрес»
Навчання
Написав Надія Хвищун
Субота, 16 квітня 2016, 04:38

3 Тигрес 309df13 квітня 2016 р. студенти груп ТТП-21 та ТТП-41 під керівництвом викладачів кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Оксани Передрій, Оксани Речун та Світлани Ягелюк побували на підприємстві «Тигрес».

2 Тигрес ed448Студенти ознайомилися з асортиментом продукції підприємства, а це близько 100 найменувань товарів – м’яконабивні іграшки, іграшки з пластмас, одяг та постільна білизна для дітей. Працівники підприємства цікаво та доступно розповіли про основні виробничі процеси виготовлення іграшок: проектування, розкрій, пошиття, оздоблення. Також студенти побували в студії дизайну, в цехах розкрою та машинної вишивки, на виробничій лінії для розпушування силікону та наповнення виробів.

1 Тигрес deec3Особливу увагу відвідувачі звернули на питання оцінювання якості та сертифікації продукції (зокрема, відповідно до вимог Директив ЄС). Майбутні фахівці-товарознавці відмітили, що вітчизняна продукція не поступається якістю закордонним виробникам. Більше того, діяльність корпорації «Тигрес» доводить, що даний вітчизняний виробник є гідним конкурентом, а якість його продукції має схвальні відгуки на міжнародному ринку. По закінченні екскурсії бажаючі мали змогу зробити собі подарунок – придбати гарні іграшки у фірмовому магазині «Тигрес» на території підприємства.

Оксана Передрій,
доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі