ДВІ ЦІКАВІ ЕКСКУРСІЇ В ОДИН ДЕНЬ!
Навчання

20160315 12094415 березня 2016 року студенти Луцького НТУ четвертого та другого курсів напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» на чолі з професором Божидарніком Т.В. та доцентом Шубалим О. М. мали можливість відвідати Державне підприємство «Волинський експертно-технічний центр Держпраці».

Метою нашої екскурсії було відвідання санітарної лабораторії підприємства, яка займається атестацією робочих місць.

В процесі проведення екскурсії студенти ознайомилися із основними напрямами роботи експерно-технічного центру, яких насправді виявилося досить багато. Зокрема, це: технічна підтримка державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці, забезпечення виробничої безпеки шляхом проведення техоглядів та діагностики устаткування, обладнання, машин та механізмів підвищеної небезпеки, експертизи проектів, навчання з питань охорони праці, тощо.

Впродовж екскурсії студенти активно ставили запитання, що стосуються діяльності експертно-технічного центру Держпраці, а саме: статистика нещасних випадків на виробництві, вартість проведення атестації робочих місць, а також, наявність підприємств, які ухиляються від таких перевірок і методи вирішення цієї проблеми. Завідуюча санітарною лабораторією Петрочук Лідія Григорівна на всі запитання студентів дала фахові відповіді та запросила до майбутньої співпраці науковців вузу з їхньою установою.

izobrazhenie 233А також, враховуючи географічне розміщення державних установ в одному приміщенні, студентам ще випала нагода поспілкуватись з начальником управління пенсійного забезпечення Головного управління пенсійного фонду України у Волинській області Людмилою Миколаївною Андросюк. Нам пояснили увесь процес призначення пенсії та розказали про усю специфіку її нарахування та оподаткування. Дане роз’яснення було досить фахове та корисне, адже нам, як майбутнім спеціалістам даного напрямку діяльності, дана інформація була досить цікавою, а найголовніше, вона неодмінно знадобиться у майбутній роботі за обраною спеціальністю.

Висловлюємо подяку професору Божидарніку Т.В. та доценту Шубалому О. М. за організацію одночасно двох цікавих екскурсій в один день!

Юлія Чупун,
студентка четвертого курсу

Поділись з друзями