Прозорі двері нової аудиторії саморозвитку
Навчання

aud 203 1Нову аудиторію саморозвитку студентів відкрили в приміщенні факультету бізнесу Луцького НТУ. Презентація відбулася перед початком навчального року – 28 серпня2015 року.

aud 203 3–Аудиторія буде осередком інтелектуальної співпраці не лише студентів,  а й викладачів, – переконана Ірина Шабула, кандидат економічних наук, доцент кафедри прикладної статистики та економіки праці. Аудиторія створена задля покращення умов навчання та розвитку студентства, зокрема, вона оснащена комп'ютерною технікою, засобами для друку та обробки інформації, крім того, мультимедійним проектором та безкоштовною мережею Wi-Fi.

aud 203 4

«Я думаю, що студенти часто будуть працювати у стінах цієї аудиторії, адже тут є усе необхідне для саморозвитку та вдосконалення. А прозорі двері зітруть усі кордони в реалізації можливостей», – запевняє Вікторія Хомик, старший лаборант кафедри прикладної статистики та економіки праці.

aud 203 2

Варто зауважити, що ідея створення такої аудиторії належить завідувачу кафедри прикладної статистики та економіки праці, професору Юрію Барському та декану факультету бізнесу Луцького НТУ Тарасу Божидарніку.

Самі ж студенти з захопленням розповідають про нові можливості нової аудиторії. Зокрема, своїми думками з нами поділився студент кафедри фінансів Андрій Ващук: «Я з нетерпінням чекаю можливості попрацювати в цій аудиторії. Вважаю, що це була чудова ідея».


Анастасія ДИЩАКОВСЬКА

Поділись з друзями