РОЛЬ МОЛОДІ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО МІСЦЕВОГО РОЗВИТКУ
Навчання

r0QfUHWh6 0

10 червня 2015 року відбулася зустріч студентів ІІ та V курсів факультету бізнесу Луцького НТУ з Іриною Гайдучик – керівником Волинського ресурсного центру розвитку демократії з лекційною презентацією на тему «Роль молоді у забезпеченні сталого місцевого розвитку».

На початку обговорення піднімалося досить багато цікавих питань з даної проблематики, серед яких філософське: «Ви маєте забезпечувати сталий місцевий розвиток чи сталий місцевий розвиток має сприяти вашому забезпеченню?». Формат активного діалогу сприяв тому, що студенти не лише замислились над проблемами розвитку Волині та міста Луцька, а і зрозуміли, що саме від участі кожного з них значно залежить швидкість та якість вирішення цих проблем. Адже через механізми самоорганізації населення, громадські організації, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, місцеві ініціативи тощо можна реально вплинути на покращення умов навколо себе.

Пані Ірина закликала здійснити кроки із зміни власної свідомості у напрямку виходу із традиційної зони комфорту та активізації суспільної позиції студентства, пояснюючи, що навіть найбільші зрушення починаються з маленької ініціативи.

Також варто відзначити тезу, що Волинський ресурсний центр розвитку демократії є відкритим до співпраці і запрошує усіх небайдужих долучатися до співпраці (095-64-54-655).

Юлія Волинчук

к.е.н., доц. кафедри економіки та

підприємництва Луцького НТУ