Власний бренд
Навчання

trening 111119 травня 2015 р. в рамках проекту IT WorkUp Луцького ІТ-кластеру спільно з Волинським центром зайнятості відбувся майстер-клас на тему Загальна підготовка. Власний бренд”, в якому взяли участь студенти факультету бізнесу Луцького НТУ.

trening 22222Під час майстер-класу Ярослава Скрупник розкрила нам моменти, із-за яких Вас можна буде помітити із великої кількості людей і саме Вас роботодавець прийме на роботу або хоча б на вас зверне увагу. Даний тренінг був повчальним і цікавим, на ньому всі присутні почули, як здійснити піар самого себе на ринку праці за допомогою каналів донесення інформації:

1.Соціальних мереж, через які про Вас багато інформації може отримати потенційний роботодавець.

2.Нетворкінг (англ.networking), що включає в себе знайомства з різноманітними людьми на зустрічах, конференціях, адже за допомогою кола друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні життєві завдання і бізнес-питання.

3.  Власний сайт (блог).

Дроздовська Наталія,