Майбутні управлінці на екскурсії в Луцькому міському центру зайнятості
Навчання
Середа, 20 травня 2015, 17:50

d 1В рамках вивчення прикладних аспектів окремих дисциплін студенти 2 та 3 курсів напряму підготовки «Управління персоналом та економіка праці» за сприяння деканату факультету бізнесу та викладачів Дащук Ю.Є. та Гордійчук А.І. мали можливість відвідати Луцький міський центр зайнятості.

В рамках екскурсії студенти ознайомитися із основними напрямами роботи центру зайнятості, яких насправді виявилося немало. Це і надання консультацій з пошуку роботи громадянам, проведення тематичних тренінгових занять, фінансова підтримка особам, які бажають відкрити власну справу, профорієнтаційні послуги молоді тощо.

Особливу популярність серед відвідувачів, за словами представників Луцького міського центру зайнятості, має відділ самостійного пошуку роботи, де кожен охочий  в будь який зручний для себе час, шляхом використання інтернет-порталу «Труд» може ознайомитися з актуальними вакансіями на ринку праці та отримати вичерпну інформацію про організації, які їх пропонують.

Впродовж екскурсії студенти активно ставили запитання, що стосуються діяльності Луцького міського центру зайнятості, особливо цікавила можливості отримання допомоги для відкриття власної справи. На згадку про екскурсію до Луцького міського центру зайнятості студенти отримали тести для визначення професійної спрямованості.

Висловлюємо подяку керівництву Луцького міського центру зайнятості за постійну партнерську підтримку та можливість поєднувати теоретичні знання з практичними навиками.

Юлія Дащук,

к.е.н., ст. викладач

кафедри прикладної статистики та економіки праці