Будь-яка інформація цінна тоді, коли є своєчасною
Навчання
П'ятниця, 08 травня 2015, 06:40

osv 11Поєднання теорії та практики – запорука успіху. Саме такого поєднання в навчальному процесі намагаються дотримуватися на факультету бізнесу, організовуючи для студентів не лише проходження виробничої, передипломної та фахових практик на провідних підприємствах, але й запрошувати на практичні заняття висококваліфікованих практиків.

7 травня 2015 року студентам менеджерам та економістам академічних груп МО-21 та МОс-11, ЕПм-51 практичне заняття, присвячене питанням реформування в сфері освіти,  провела начальник відділу кадрів, вищої освіти та виховної роботи Управління освіти і науки Волинської ОДА Інна Валеріївна Савчук.

Гостя доступно розказала студентам про зміст та завдання сучасних освітніх реформ, акцентувавши увагу на ролі студентського самоврядування в університеті, автономії університету щодо визначення форми навчання, розробки та введення освітніх програм, присудження ступенів вищої освіти, надання додаткових навчальних послуг тощо, зміни структури освітньо-кваліфікаційних рівнів відповідно до західних стандартів, створенні ЄДЕБО та затвердженні ЗНО як основного критерію вступу до ВНЗ.

Інна Савчук розказала про створення Національного агентства з якості вищої освіти як незалежної установи оцінювання і забезпечення якості вищої освіти, а також про те, що зникла норма, де студенти зобов’язані відпрацювати за направленням три роки, якщо вони навчались за рахунок держави.

Компетентний керівник «озброїла» студентів мудрими порадами, які допоможуть молодим людям адаптуватися до змін в системі вищої освіти та, за умов вмілого застосування, стануть гарантом успішного навчання та в подальшому затребуваності на ринку праці.

Кожен слухач залишився захопленим доповідачем, яка окрім того, що є високопрофесійним та компетентним керівником, водночас є і викладачем, що не лише слухає студентів, а й чує їх та дослухається до думки кожного.

Студенти висловлюють щиру вдячність Інні Валеріївні Савчук за знайдений час і приділену їм увагу, розуміючи, що в сучасних нелегких умовах суттєвих змін, а тому й значну завантаженість роботою, зробити це було вкрай нелегко.

Надія Хвищун,

заступник декана факультету бізнесу

Ірина Пушкарчук,

доцент кафедри економіки та підприємництва