Таємниця успішної мотивації у менеджменті
Навчання

DSC00871 m 27 квітня на базі Луцького НТУ для студентів V курсу факультету бізнесу та III курсу факультету будівництва та дизайну лекційне заняття під назвою «Мотивація в менеджменті» провів Ігор Володимирович Мічуда – радник голови Рівненської обласної державної адміністрації, голова правління Асоціації працівників будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області, голова Ради голів ОСББ міста Рівне.

Спілкування з присутнім студентством в аудиторії відбулося у формах двох форматів: монологу та діалогу.

Лектор зосередив увагу майбутніх фахівців на шляхах ефективного застосування набутих у стінах вишу знань під час виконання професійних обов’язків. Розповів усім про можливості молодої особистості, які вона здатна розвинути у процесі навчання у вузі, та наголосив на тому, що людині краще вчитися на досвіді, набутому іншими людьми.

За словами Ігоря Володимировича, людина, яка хоче, здатна досягти значно більшого, ніж людина, яка може.

Майбутній фахівець своєї справи повинен мати чітко визначену мету, але враховувати при цьому, що головним є шлях, який доведеться подолати для її досягнення.

На прикладі життєвих віх своєї долі лектор здійснив аналіз концепції досягнення успіху у професійній діяльності; наголосив на тому, що важливим є те, щоб людина знала, що вона хоче здобути; акцентував увагу присутніх на мотивації та поетапності шляху до своєї мети, зауваживши при цьому, що ніхто не зможе вирішити за людину хід її долі.

DSC00873 m 1

Здійснивши своєрідний психологічний тренінг із формування підґрунтя вольових якостей, студенти пересвідчились у тому, що важливою є не сама об’єктивна реальність, а власне ставлення індивіда до неї; зупинили свою увагу на індивідуальних особливостях особистості.

Присутня в аудиторії студентська молодь та викладачі мали можливість задати свої запитання лектору, які торкнулися актуальних питань діяльності ОСББ; злободенних проблем і шляхів їх подолання у сфері будівельної галузі.

MichydaКонструктивне обговорення однієї з тем лекційного заняття, яка стосувалася проблем будівельної галузі, відбулося, після проведення заходу, у приміщенні деканату факультету будівництва та дизайну за участю декана факультету бізнесу Тараса Вікторовича Божидарніка, декана факультету будівництва та дизайну Богдана Аркадійовича Боярчука та доцента кафедри міського будівництва та господарства Сергія Васильовича Синього. Зокрема розмова торкнулася сфери застосування інноваційних технологій у будівельній галузі: Богдан Аркадійович акцентував увагу на альтернативних видах опалення з використанням новітніх технологій у виготовленні електричних опалювальних пристроїв; Сергій Васильович узгодив існування можливості реалізації експлуатації електричного опалення для обігріву корпусів університету, домовившись із почесним гостем про розробку передпроектної пропозиції для нашого вузу. Результатом спілкування стала домовленість про шляхи подальшої співпраці у майбутньому.

Таїна успішної мотивації у менеджменті, якою поділився із присутніми в аудиторії студентами запрошений гість, беззаперечно, стане запорукою ефективної реалізації знань, набутих у стінах університету під час навчання, у майбутній професійній діяльності.

Оксана Гринюк

Поділись з друзями