Економісти вкотре відвідали «податкову»
Навчання
Середа, 08 квітня 2015, 18:29

unnamed 1 podd31.03.2015 групи ЕПс-21 та ЕП-41 ходили на екскурсію в державну податкову службу, що знаходиться в місті Луцьку на Київському майдані. Державна податкова служба – це орган, куди юридичні та фізичні особи сплачують податки передбачені законодавством, далі вони розподіляються між загальним державним бюджетом та місцевими бюджетами.

Старший державний інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФС у Волинській області Ірина Ліщук ознайомила з особливостями відкриття бізнесу в Україні, на презентації нам показали, які документи потрібні, щоб відкрити бізнес для фізичних та юридичних осіб, також зазначили досить важливу необхідність бізнес–плану (хоч він і не є документом, який потрібно показувати в податкову, але є документом, згідно якого ми точно знаємо що і як будемо робити для досягнення своїх цілей).

По завершенню міні-лекції ми відвідали відділ з обслуговування клієнтів – це відділ, де можна отримати ідентифікаційні коди, зареєструватися як фізичні та юридичні особи-підприємці, сплатити всі необхідні податки та збори. При чому, в процесі проходження екскурсії, ми ознайомилися з особливостями заповнення різного роду документів, необхідних для сплати податків.

«Хоч і жодне підприємство чи підприємець не любить коли податкова «пхає» в його діяльність свого носа, однак цей орган, є невід’ємною частиною здійснення бізнесу і забезпечення держави грошовими засобами.»

Людмила Павлюк,

доцент кафедри економіки та підприємництва,

Сергій Кушнірук,

студент групи ЕПс-21