Практичне позааудиторне заняття студентів – на виробничому підприємстві
Навчання

image 5 smallПрацівники АТ «СКФ Україна» (публічне) 19 березня 2015 року для студентів факультету бізнесу (групи МОс-11 та ЕПс-11), що були у супроводі з доцентами кафедри менеджменту та маркетингу Сергієм Войтовичем та Нелею Герасимяк, провели навчально-пізнавальну екскурсію на підприємстві.

Компанія – провідний світовий виробник і постачальник продукції та послуг в наступних п'яти платформах: підшипники і підшипникові вузли, ущільнення, мехатроніка, сервіс і системи змащування. Підприємство досягає успіху завдяки накопиченим знанням, згуртованій роботі співробітників і прихильності принципам програми соціальної та екологічної відповідальності SKF Care.

image 9 smallКолектив екскурсантів відвідав усі цехи та дільниці основного виробництва потужного підприємства. Технолог Віктор Дмитрук детально розповів про особливості роботи підприємства, зокрема про систему організації виробництва. Маркетолог Микола Жучко представив презентацію про підприємство, його історію, асортимент товарів, конкурентні переваги, ринкові сегменти. Детально зупинялися на питанні функціонування системи найму персоналу на підприємство, зокрема – студентів зацікавила інформація щодо необхідності володіння англійською мовою на належному рівні з метою працевлаштування на підприємство.

Майбутні менеджери залишили такі враження після відвідин підприємства: «Екскурсія на АТ «СКФ Україна» (публічне) була захоплюючою та цікавою. Ми багато дізналися про підприємство, історію його створення, напрямки та перспективи розвитку, про саму технологію виробництва підшипників. Технолог, який проводив екскурсію, розповів про роботу основних цехів підприємства, їх відмінності один від одного, ознайомив з етапами виробництва та умовами праці робітників. На підприємстві всі працівники є висококваліфікованими, оскільки проводиться ретельний відбір кадрів та їх навчання, кожен повинен володіти англійською мовою».

В усіх екскурсантів залишилися позитивні враження від почутого та побаченого. Студенти змогли посилити теоретичні знання з дисциплін, вивчених у стінах Луцького НТУ, практичними аспектами діяльності промислового підприємства.

Неля Герасимяк,
заступник декана факультету бізнесу

Поділись з друзями