Студенти факультету бізнесу цікавилися як зареєструвати власний бізнес в Україні
Навчання

p 1 f17 березня 2015 року для студентів другого курсу напрямів підготовки «Економіка підприємства» (денна та заочна форма навчання) та «Менеджмент організацій» (заочна форма навчання) практичне заняття з дисципліни «Економіка підприємства» відбулося в приміщенні ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

podank 1 fСтарший державний інспектор відділу комунікацій Головного управління ДФС у Волинській області Ірина Ліщук та головний державний інспектор цього ж відділу Олеся Фещук цікаво та доступно розказали для другокурсників особливості започаткування власного бізнесу в Україні, чітко виділили етапи, які повинен пройти майбутній підприємець, наголосивши неодноразово, що започаткувати власний бізнес – справа не з легких, яка вимагає від людини відповідальності, ціленаправленості, ентузіазму, ініціативності.

Здивуванням було те, щоб зареєструватися в Україні підприємцем необхідно витрати годину свого часу. Пані Ірина розказала, які документи та куди їх необхідно подавати. А пізніше безпосередньо показала студентам Центр обслуговування платників Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

p 2 f

Майбутні підприємці дізналися про послуги, які можна отримати в Центрі обслуговування платників, про довідки та дозвільні документи, необхідні платникам під час здійснення ними господарської діяльності, про документи податкової звітності.

Висловлюємо щиру подяку працівникам ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області за цікаву зустріч та надіємося, що отримання теоретичних знань та практичної інформації дозволить студентам факультету бізнесу зайняти місце на сучасному ринку праці.

Надія Хвищун,
к.е.н., доцент, заступник декана факультету бізнесу,
Анна Басиста,
студентка другого курсу