Черговий захист магістерських робіт зі спеціальності «Логістика»
Навчання
Середа, 28 січня 2015, 05:30

DSCN044524 січня 2015 року відбувся захист дипломних магістерських робіт студентами денної та заочної форми навчання спеціальності 8.03060107 «Логістика». Роботи було виконано на актуальні теми, що охоплюють проблеми логістичного менеджменту організацій, а саме: управління фінансовими потоками, удосконалення логістичної системи, оптимізація транзитного потенціалу, удосконалення збутової логістики, та ін. Перевірку рівня підготовки магістрів здійснювала комісія у складі Лазорко Олександра Івановича, к.т. н., голови правління ПАТ «Укртранснафта» та кандидатів економічних наук, доцентів, викладачів кафедри економіки та підприємництва: Павлюк Людмили Вікторівни, Фесіни Юрія Георгійовича і Волинчук Юлії Вікторівни.

DSC00353 1Захист робіт почався з виступу доктора економічних наук, професора, декана факультету бізнесу Луцького національного технічного університету Тараса Вікторовича Божидарніка, який побажав майбутнім дипломованим магістрам успішного захисту робіт та надав слово Олександру Івановичу Лазорко, який привітав студентів з цим днем та наголосив, що: «Успішний студент – не той, хто «зазубрює», а той хто мислить креативно».

WP logПід час захисту магістерських робіт, було поставлене запитання студенту Шевченко О. Є. про те, щоб він порадив АТ «СКФ Україна» у покращенні логістичного менеджменту. Він відповів: «Я знаю, як зробити так, щоб Ваші витрати на логістичну діяльність зменшилися». З цього було зроблено висновок про те, що «бізнес думає, не як заробити, а як зекономити». Студент Ткачук Ю. В. зробив пропозиції про покращення роботи митниць у Волинській області, а студентка Євченко Н. Ю. внесла доречні пропозиції щодо підвищення рентабельності власної торгової мережі та магазинів міста, куди доставляють товари ТОВ «Ковельського хлібокомбінату», зокрема було прийняте рішення про підвищення конкурентоспроможності їхньої продукції на ринку. Також цікавою була робота Янчук М. М., яка обрала темою свого дослідження організацію логістики в сфері реалізації косметичних засобів, що здійснювалася на матеріалах ТзОВ «Тема – Волинь», оскільки ця галузь є ще не достатньо дослідженою. Студенткою був складений бізнес – план, щодо створення мережі органічної косметики у місті Луцьку.

log 2015Усі студенти захищали дипломні магістерські роботи на прикладі підприємств, за матеріалами яких здійснювалися дослідження. Роботи характеризуються ґрунтовним дослідженням проблем логістики, містять практичні рекомендації щодо усунення виявлених недоліків, спрямовані на покращення управління та підвищення ефективності господарської діяльності досліджуваних підприємств.

Загалом, результати захисту дипломних магістерських робіт свідчать про те, що рівень підготовки студентів відповідає вимогам, які стоять перед фахівцями вищої кваліфікації в сучасних умовах.

Роксолана Черевата,

асистент кафедри економіки та підприємництва