Стало відомо, хто здобув «Кубок Профкому Луцького НТУ» з міні-футболу
Дозвілля

img 4318 - kopiya9 жовтня у спорткомплексі Луцького національного технічного університету відбувся фінал турніру «Кубок Профкому Луцького НТУ» з міні-футболу.

Зазначимо, турнір, що тривав два тижні, пройшов за підтримки факультету бізнесу і факультету комп‘ютерних наук та інформаційних технологій Луцького НТУ.

img 4304 - kopiyaТак, у протистоянні за першість боролися 12 команд з різних факультетів. «Спершу був груповий етап, це три групи, потому формувалася сітка плей-оф з матчами на виліт: ¼, ½. Призовий фонд – 1000 грн, ну і звісно кубки, грамоти, медалі. Нашим спонсором виступила компанія «Радивилівмолоко», за що ми їм дуже вдячні, бо без них не було би цього класного турніру»,— розповів один з організаторів змагань, гравець «Команди організаторів» Василь Лотошинський.

Відтак, завершальне дійство відбулося 9 жовтня, де у протистоянні зустрілися «Гуртожиток № 2» та «Команда організаторів». З рахунком 2:00 виграли останні (капітан – Владислав Літкович).

img 4315 - kopiyaОпісля фінальної гри учасник «Команди організаторів» Владислав Козачок поділився своїми враженнями: «Хотіли виграти — задача виконана. Звісно нюанси, помилки були, але зібралися з духом, команду налаштували. Можу позитивно відмітити Олексія Лукашука та воротаря Василя Семенюка».

Як годиться, по завершенню основної частини турніру відбулося офіційне нагородження. Так, кращим гравцем став Олексій Сич (команда «Гуртожиток № 2»), а кращим голкіпером – Василь Семенюк («Команда організаторів»).

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab