Майбутні підприємці відвідали виставку малярства Миколи Журавля
Дозвілля

QIP Shot - Screen 213Студенти академічної групи ПТБ (ЕП)-21 факультету бізнесу разом із куратором Іриною Камінською відвідали виставку малярства київського художника Миколи Журавля, яку відкрили 5 жовтня в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

QIP Shot - Screen 214Микола Журавель – представник сучасного мистецтва України, член Національної спілки художників України. З віртуозною невимушеністю та вражаючим естетизмом художник поєднує у своїх композиціях те, що практично непоєднуване: гармонійну глибину старих як світ лесирунків і загрубілу структуру іржавого металу, а ще уламки, фрагменти, уривки якихось покинутих, пожовклих, знищених часом предметів, із вишуканістю колористичних плям. Твори Миколи Журавля це – саме той випадок, коли нестерпно хочеться торкнутися до них рукою, відчути холодний полиск фарб, шорстку матеріальну плоть фактур. Інколи термін «малярство» стає затісним для митця.

Своїми враженнями ділиться студентка групи ПТБ (ЕП)-21 Ірина Сидорчук: «Я не дуже часто ходжу в музеї і на різні виставки, але дізнавшись про те що в Музеї сучасного мистецтва Корсаків буде виставка українського художника Миколи Журавля, ми з групою і куратором вирішили відвідати такий захід. Чесно кажучи, я не очікувала, що захід буде на стільки пізнавальним і цікавим! Під звуки живої музики, ми ходили по залу, насолоджувались мистецтвом і обговорювали витвори художника. Сам художник – дуже проста, відкрита і приємна людина. Для мене було честю зустріти його і взяти автограф. Я обов‘язково приведу туди ще своїх друзів і відтепер буду ходити на подібні заходи частіше!».

QIP Shot - Screen 215 QIP Shot - Screen 216
QIP Shot - Screen 217 QIP Shot - Screen 218