Студентська рада Луцького НТУ прозвітувала за рік роботи
Дозвілля

7 6517 травня відбулася конференція студентів Луцького національного технічного університету. На порядку денному розглядали п’ять питань.

Передусім голова Студентської ради Луцького НТУ Ірина Гаранчевська прозвітувала про виконану роботу за 2017/2018 н.р. Зокрема, рада розробила свій бренд, колір та продукцію. Також активно попрацювала у розвитку та популяризації спільноти у соцмережах: розповсюдження усіх заходів, їх анонсів та релізів.

Також відбулося офіційне відкриття кабінету ради, де регулярно проводяться збори, тренінги та зустрічі з цікавими особами. Впродовж цього навчального року студенти організували конкурси «Міс та Містер» факультетів та коледжів ЗВО, завершальним дійством яких був конкурс «Король та Королева Луцького НТУ-2018», що молодь планувала та готувала понад півроку. Крім того, здобувачі освіти активно долучалися до організації таких заходів: «Хелловін», «День автомобіліста», «Батл факультетів», «Визначення кращих кімнат у гуртожитках», вивчення англійської мови разом з волонтером Корпусу миру США Джейсоном Маккролою «English club», «Зимова школа бізнесу», «Студентський форум», акція «Зробимо Луцьк чистим», «Конкурс проектів Луцького НТУ», «Студентська пральня» тощо. Паралельно активні студенти з матеріальною допомогою відвідували діток з особливими потребами. Рада активно співпрацює з українськими та закордонними університетами, до прикладу, нещодавно відбулося офіційне підписання меморандуму про співпрацю між Студентською радою Луцького національного технічного університету та Асоціацією іноземних студентів при Вищій Школі Економіки у місті Бидгощ. До того ж, студент Луцького НТУ Віталій Сніжко став головою студради Волині. Прозвітувала Ірина Гаранчевська і про матеріальні витрати, які освоїла рада за І та ІІ семестри.

Також на конференції затвердили порядок проведення виборів голів студентських рад факультетів, університету та до складу Вченої ради ЗВО. Так, з 18 по 30 травня відбудеться подача заявок та документів; з 31 травня по 6 червня оброблятиметься інформація по кандидатах; 7 та 8 червня – вибори.

Окрім цього, молодь проголосувала за утворення Наглядової ради замість Контрольно-ревізійної в положенні про студентське самоврядування. Відтак, до її складу у наступному навчальному році увійдуть: Демян Петрик, Ірина Гаранчевська та Віталій Сніжко.

На завершення дійства студенти подякували одне одному за плідну співпрацю.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab