У Луцькому НТУ майбутні бізнесмени обрали Міс та Містера факультету
Дозвілля

QIP Shot - Screen 156Дійство відбулось у вівторок, 13 березня, у Палаці культури міста Луцька. Повболівати за друзів-учасників прийшло багато їхніх колег-студентів факультету бізнесу та інших факультетів ЛНТУ.

Претенденти на звання міс та містера факультету поділилися на пари. Всіх десятьох учасників на звання «першого хлопця» та «першої дівчини» ведучі по черзі викликали на сцену, читаючи короткі анкети кожного. Варто зазначити, що головною концепцією конкурсу була гангстерська концепція, тому всі учасники вперше вийшли на публіку у відповідних костюмах.

Згодом всі конкурсанти поділилися на пари і боролися за це почесне звання, відповідаючи на запитання членів журі та своїх викладачів, у конкурсі на найкращий відеоролик-представлення, конкурсі талантів.

Найвидовищнішим вдався саме останній конкурс. Хтось з учасників тішили присутніх романтичними танцями, піснями, грою на фортепіано, читанням поезії різними мовами, акторською грою та кулінарними здібностями.

Також у перервах між конкурсами, присутні змогли взяти участь у розіграші призів-сертифікатів від спонсорів дійства. За сертифікат на «халявні» бали від деканату потрібно було усьому залу показати, як потрібно робити пропозицію руки і серця.

Перед оголошення вердикту журі глядачі своїми оплесками обирали Містера та Міс глядацьких симпатій, ними стали – Юрій Черняк та Ганна Савієвська.

За підсумками журі переможцями у номінаціях стали: Міс ОригінальністьКатерина Дідич, Містер Оригінальність – Денис Бучко, Міс СтильТодорук Наталія, Містер Стиль – Олександр Романчук, Міс Інтелект – Наталія Дзяд, Містер Інтелект – Павло Семенюк. Віце-Міс та Віце-Містером факультету бізнесу стали – Савієвська Ганна та Юрій Черняк.

А корони Міс та Містера факультету бізнесу отримали – Соловенюк Олена і Андрій Бартошук.

За матеріалами ВОЛИНСЬКА ПРАВДА

Ще про нас Волинські новини

на сайті Луцького НТУ

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.