«Роботу завжди буде мати той, хто її шукає»
Дозвілля
Написав Деканат факультету бізнесу
Неділя, 14 травня 2017, 07:42

QIP Shot - Screen 06610 травня 2017 року для студентів факультету бізнесу проведено заняття провідним фахівцем відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Матвіюк Інною Сергіївною та головним спеціалістом Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Прус Світланою Богданівною.

QIP Shot - Screen 067На заході розглядався з коментарями Кодекс Законів «Про працю», а саме ключові аспекти, якими повинні володіти майбутні шукачі роботи. Пані Інна розказала про особливості роботи Луцького міського центру зайнятості та профорієнтацію і зокрема про можливість визначити свої схильності завдяки тесту Голланда. Лектором було продемонстровано ряд відео роликів, які інформували студенів щодо питання складання резюме, як вести себе на співбесіді, яку заробітну плату озвучувати при співбесіді на роботу, обґрунтувати, чому саме ви повинні отримати цю посаду, що таке досягнення і як їх грамотно презентувати роботодавцю, критерії вибору роботи тощо. Зустріч відбулася в форматі активного двостороннього діалогу і залишила позитивні враження у студентів.

Коментарі студентів гр. МО-22 Савош А. О. та Близнюк В. В. наступні:

Сьогодні надзвичайно актуальною стає проблема зайнятості серед молоді та студентства, адже більшість роботодавців шукають працівників із значним стажем роботи. Що ж робити у такому випадку молодим людям, які не мають стажу роботи, не вміють складати резюме і вперше намагаються влаштуватись на роботу? Не тільки на ці питання, а й на багато інших змогли дати відповідь працівники Луцького міського центру зайнятості та Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Світлана Богданівна розповіла про всі аспекти трудового законодавства України, описала ситуації в яких може опинитись молода людина, якщо не знатиме свої права та обов’язки на роботі. Дала поради як діяти, якщо Вас хочуть незаконно звільнити чи відмовляються без обґрунтування прийняти на роботу. Головне не боятися і завжди відстоювати свої права!

Працівник Луцького міського центру зайнятості розповіла про основні послуги центру, такі як надання безкоштовних консультацій, навчання, тренінгів, тестування і т.д., тобто все необхідне для того щоб людина змогла підібрати професію, яка буде їй до душі. За допомогою використання мультимедійних засобів, студенти мали змогу ознайомитись з новинкою центру зайнятості: мультиплікаційні короткі навчальні фільми. Інна Сергіївна зазначила, що роботу завжди можна знайти, особливо студенту, який не має досвіду роботи, але має амбіції та бажання працювати. Наприкінці бесіди студентам запропонували екскурсію по центру, який знаходиться за адресою вул. Ярощука, 2.

Ця зустріч надихнула студентів, допомогла дізнатися багато нового та змусила повірити, що робота зможе приносити задоволення та насолоду, якщо вона буде підходити саме Вам.

Неля Герасимяк та Ірина Лорві, доценти кафедри менеджменту та маркетингу