«МУРАШКИ – ЦЕ МОЯ РОБОТА», – МАЙСТЕР ТЕХНОТРИЛЕРУ В ЛУЦЬКОМУ НТУ
Дозвілля
Написав Деканат факультету бізнесу
Субота, 29 квітня 2017, 15:12

1 small 127 KidrukОднією з найцікавіших подій тижня факультету бізнесу стала зустріч 27 квітня з письменником, автором технотрилерів, мандрівником Максом Кідруком.

Виступи Макса Кідрука – це завжди захоплююча розповідь про світ навколо нас, про дику природу, про неймовірні подорожі, науку та Всесвіт. Разом з тим – це жахи, катастрофи і таємниці, якими сповнені його трилери «Бот», «Твердиня», «Зазирни у мої сни».

2 small 116 KidrukМакс Кідрук багато мандрує і складає пазли історій, цивілізацій, шукаючи спільний знаменник. Але не любить, коли його називають мандрівником: «Це не говорить про те, хто ти є. Мандрівником може бути хто завгодно. Я – письменник, і цим заробляю на життя».

«Зазирни у мої сни» – найновіша книга письменника. Переглянувши буктрейлер та почувши анонс від автора, присутні відчули непідробну психологічну напругу, страх і зростаючу зацікавленість – а що ж станеться далі? Макс витримав інтригу та жодного разу не викрив таємниць сюжету роману, відповівши на поставлені запитання. «Ви їх відчули? От і добре. Мурашки – це моя робота», – жартує автор.

KidrukРозповів письменник і про принципи творчості та роботу з промоцією і видавцями. Так, його історії настільки реалістичні, що до епізодів інколи додаються карти, журнальні публікації, фото, а імена героїв (знайомих йому людей) залишаються незміненими. Наголосив автор і на тому, що технотрилер – окремий, самостійний жанр. Від фантастики він відрізняється тим, що події у творі можуть відбуватися вже сьогодні, а не в далекому майбутньому.

«Я адекватно сприймаю критику і обіцяю, що наступного разу буде краще, – резюмує Максим. – Яка країна буде наступною? Цього року була Танзанія.Хочеться в Північну Корею, поки вона ще є. Проте плануємо поїхати знову в Зеландію: там не була ще дружина і там знімали «Володар Перснів», а значить це священне місце», – жартома обґрунтовує письменник.

Після презентації студенти могли поговорити із Максимом, придбати вподобані книги та взяти участь в автограф-сесії з письменником.

Галина Мартинюк