На ФБ Володимир Ящук з мініатюрними вітрильниками у скляних пляшках.
Дозвілля

QIP Shot - Screen 059У Луцькому НТУ презентують мініатюрні вітрильники у пляшках унікальне та незвичне хобі, що вимагає неабиякої витримки та терпіння. Талановитий майстер Володимир Ящук виготовляє мініатюрні вітрильники у скляних пляшках.

Познайомитися з майстром та побачити близько 300 мініатюрних вітрильників у скляних пляшках запрошуємо в середу 25 квітня з 11.00 до 15.00 на факультет бізнесу Луцького НТУ

VitrylaУ 62-річного волинянина Володимира Ящука — унікальне та незвичне хобі, що вимагає не лише почуття естетики та смаку, а й неабиякої витримки та терпіння. Так, талановитий майстер виготовив не одну сотню мініатюрних вітрильників, поміщених у скляні пляшки. Найцікавішим є те, що задля того, аби кожен диво-кораблик був особливим, творець використовує найрізноманітніші матеріали, починаючи від деревини і закінчуючи пелюстками квітів та павутиною.

Eкспонати для виставок Володимир Пантелеймонович почав робити ще з 2007 року.

Корабель в пляшці повинен бути якось закріплений, тому в процесі роботи автор знайшов 12 оригінальних способів кріплення кораблів. Нині ж у музеї експонується вже сьома персональна виставка майстра. Вона нараховує 167 експонатів. Це моделі вітрильних кораблів від найдавніших часів і до сьогодення.

«Перший раз зробив чотири кораблі на рік, а потім почав виготовляти по двадцять. Здебільшого власні творіння залишаю собі, хоча трапляється й таке, що просять продати. Середня вартість виробу коливається від 100 до 1000 гривень, в залежності від матеріалу і складності виконання роботи. Але є такі унікальні речі, які не продаються. До прикладу, експонат «Історичний порт», який включає в себе декілька кораблів у пляшках, «запакованих» у ще одну, більшу посудину.

Поділись з друзями

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.