ДРУГИЙ ЧЕМПІОНАТ SMART CHALLENGE ПРЕЗЕНТУВАЛИ СТУДЕНТАМ ЛУЦЬКОГО НТУ
Дозвілля

sm chall img 8691 007 small sВдруге на Волині компанія Smart People разом із Партнерами українськими топ-компаніями організовує Чемпіонат з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge.

20 квітня презентація проекту відбулася в Луцькому національному технічному університеті.

Студенти познайомилися з Партнерами проекту, а цього сезону це такі провідні компанії: Modern-Expo Group, Verallia Ukraine, Nestle, Молокія, ARTEFACT.St та VolWest Group.

У рамках презентації представники компаній-Партнерів Чемпіонату познайомили студентів зі своїми командами, запросили взяти участь у змаганнях та розповіли про можливості, які готують для учасників проекту.

sm chall img 8716 013 var 2 small s sm chall img 8810 040 small s
sm chall img 8778 031 small s sm chall img 8806 039 small s

sm chall img 8821 045 small sНагадаємо, що Smart Challenge– це проект, спрямований на виявлення і розвиток управлінських талантів через вирішення бізнес-кейсів (певних економічних, соціальних чи бізнес-ситуацій у компанії, які потребують вивчення, визначення проблеми та формування аргументованого рішення). Мета проекту– надати шанс молодим людям проявити власні управлінські таланти та отримати можливість стажування, проходження практики та навіть працевлаштування у командах компаній-Партнерів.

«Smart Challenge– це майданчик, де найпрогресивніші українські компанії зустрічаються з молодими й активними студентами, які вже мають намір почати працювати й будувати власну кар’єру,– розповідає організатор змагань, CEO Smart People Тарас Комаренко.– Наші партнери готові надати молоді можливість для розвитку та самореалізації. Перевага в тому, що комунікація представників компаній-партнерів зі студентами відбувається в невимушеній атмосфері, у формі бізнес-гри, де кожен може проявити себе».

Наразі триває реєстрація для участі у змаганнях. Зареєструватися на участь можна як індивідуальним учасникам, так і командам (3–4 студенти) до 12травня.

Фінальне змагання Чемпіонату з вирішення бізнес-кейсів Smart Challenge відбудеться 20 травня у Луцьку. Стежити за новинами проекту ви можете у Facebook.