Майстер-клас з баскетболу для студентів ФБ від Ярослава Войтовича
Дозвілля

JV 112 квітня 2017 року в спортивному комплексі Луцького НТУ в рамках популяризації баскетболу та здорового способу життя для студентів першого курсу спеціальностей «Менеджмент організацій», «Маркетинг» та «Міжнародні економічні відносини» був проведений майстер-клас гравцем дублюючого складу професійної баскетбольної команди «Черкаські мавпи» та студентом факультету бізнесу першого курсу заочної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій» Войтовичем Ярославом.

JV 2Демонструючи професійні для баскетболу вправи та за підтримки викладацького складу кафедри фізичного виховання Панасюка О. О., Хомича А. П. та Файдевича В. В. було проведено розминку і навчальні вправи щодо ведення м’яча, передачі його партнеру та кидкові вправи у баскетбольний кошик.

JV 3Студенти-першокурсники факультету бізнесу виявили неабиякий інтерес до даного виду спорту та проведеного тренування, відточуючи власну майстерність. Загалом, усі студенти визначили, що здоровий спосіб життя та постійні заняття спортом не лише дозволяють їм знаходитись у хорошій спортивній формі, але й покращують результати навчання, формують такі риси характеру, як самовпевненість, направленість на результат та мотивують до досконалої організації проведення вільного часу і дозвілля.